Rayban firması bir gözlük üreticisidir ve Amerika Birleşik Devletleri merkezli olarak faaliyettedir. Rayban şirketi 1937 yılında Bausch & Lomb tarafından kurulmuştur. 1999 yılında ise Luxottica tarafından satın alınmıştır. Rayban gözlükleri çok tercih edilmekte özellikle Wayfarer ve Aviator gözlük modeli serileri ile dünya çapında tanınmaktadır. Müşteri hizmetleri ağı ile tüm müşterilerine memnuniyet çerçevesi içinde hizmet vermek adına 0232 328 15 28 numaralı telefon ile iletişime geçmek mümkündür. Sanal ortam ile de iletişim sağlamak mümkündür ve bu şekilde sanal ortamdan iletişim için sanal destek ya da mail ortamını kullanabilirsiniz.

Rayban Güneş Gözlük Koleksiyonu

Rayban firmasının en çok tercih edilen modelleri ikonik güneş gözlüğü koleksiyonudur. İkonik güneş gözlüğü koleksiyonu içerisinde çerçeveler, lensler ve stiller bulmak mümkündür. Tasarımdan son kontrollere kadar şirket içerisinde her şey adım adım aşamalardan geçerek titizlikle üretim yapılmaktadır. Gölge yapma yöntemleri kullanılarak güneş gözlüğü üretiminde titanyum, asetat ve hipoalerjenik sert metaller kullanılmaktadır. Konfor ve işlevsellik olarak dünya çapında liderliğini korumaktadır. Çerçevelerinizi otantik lens reçetesi ile birlikte mağazalardan temin edebilirsiniz.

Rayban Koleksiyonlar Hakkında

Rayban firmasında 55.000 e yakın çalışan bulunmakta ve günümüzde de güneş gözlüğü modelleri ile dünya çapında tanınmış bir firma haline gelmiştir. Rayban honda formula 1 takımının sponsorluğunu yapmaktadır. Rayban Wayfarer model güneş gözlükleri model itibariyle en çok kullanılan ve en çok taklit edilen güneş gözlüğü modelidir. Her geçen gün üretim gücünü iyileştiren rayban firması güneş gözlüklerinin üretiminin yanında aynı zamanda numaralı gözlük üretimine de başlamıştır. Rayban güneş gözlükleri model olarak damla şeklinde üretilmiş ve ilk pilotların gözlerini rahatsız eden ışıklardan koruma amaçlı kullanılmıştır.

Rayban Müşteri Hizmetleri

Rayban müşteri hizmetleri sorunlarınız ve görüşleriniz ile yakından ilgilenir ve meşgul olsa dahi en kısa sürede geri dönüş sağlamaktadır. Rayban müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için 0232 328 15 28 numaralı telefonu arayabilir ve çağrı merkezi yetkilileri ile görüşebilirsiniz. Rayban müşterilerinin en çok karşılaştığı sorunlar olarak iade, sipariş değişim gibi sorunlar gelmektedir. Müşteri hizmetleri bu gibi sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir.