Rossmann şirketi kurucusu olan Dirk Rossmann’ın ismini taşımaktadır. 1972 yılında faaliyetine başlayarak kişisel bakım ve sağlık alanında ürünleri sunarak perakendecilik alanında yeni bir sayfa açan Rossmann, kısa süre içerisinde mağaza sayısını yükseltmiş ve global ölçekte satışlara imza atmıştır. Günümüzde dünya genelinde birçok ülkede hizmetlerini sürdüren Rossmann markası, ülkemizde de benimsediğini konsept ile beğeni toplamıştır. Rossman müşteri hizmetleri, Rossmann firmasına ait ürünlerde ve hizmetlerde müşteri desteğini sunmaktadır.

Rossmann Müşteri Temsilcisi

Rossmann müşteri hizmetleri 0850 259 77 66 numaralı iletişim kanalından hafta içi her gün 09:00 – 17:00 saatleri arasında hizmetini gerçekleştirmektedir. Ürün ve hizmetler hakkında satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da destek alabilirsiniz. Rossmann markası altında bulunan tüm ürün ve hizmetler hakkında soru, öneri ve şikayetlerini Rossmann müşteri hizmetleri ile bildirebilirsiniz. Şikayet ve düşüncelerinizi, yazılı ve görsel bir biçimde ifade etmek için edestek@rosmann.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden yapacağınız tüm alışverişler ile ilgili detayları Rossmann müşteri hizmetleri aracılığıyla öğrenebilmeniz mümkündür. Sipariş detayı, sipariş iptali, kargo takibi, sipariş sorunları, sipariş iadesi ve sipariş değişimi gibi birçok farklı konuda destek alabilirsiniz.

Rossmann İade ve Değişim

İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız tüm Rossmann firmasına ait ürünleri, ambalajını açmadan ve kullanmadan size ulaştığını tarihten itibaren 15 gün içinde internet sitesi aracılığıyla veya mağazalardan değiştirebilirsiniz. İade işlemlerini firmanın belirlediği kargo şirketleriyle ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Belirtilen firmaların dışındaki kargo şirketleri ile gönderim sağlamanız durumunda ücret sizin tarafınıza yansıtılacaktır. İade onayından geçen tüm ürünler, ödeme yaptığınız kanala 2 ile 10 gün içerisinde yatırılmaktadır. Rossmann müşteri hizmetleri, iade ve değişim konularından yardımcı olmaktadır. İnternet sitesi üzerinden iade işlemleri gerçekleştirilir ancak değişim işlemi gerçekleştirilmez. Bu durum için mağazalara gitmeniz gerekmektedir.

Rossman Ürünleri

Rossmann çatısı altında kıymetli birçok marka yer almaktadır. Bu markaların satışa sunduğu ürünler kategori olarak makyaj, cilt bakım, kişisel bakım, saç bakım, erkek bakım, temizlik, anne & bebek, ev & yaşam ve sağlıklı yaşam şeklinde sıralanmaktadır. Ayrıca Rossmann firmasının vegan, ekolojik ve doğal kozmetik ürünleri alanında yaptığı ürün çalışmaları bulunmaktadır. Bu sayede müşterilerin kendilerini daha çok iyi hissedecekleri düşünülmüştür.