Sahibinden firması sahibinden.com internet adresi olan e ticaret ve ilan işlemlerinin yapıldığı online bir platformdur. Üyelik ve ilan listeleme işlemlerinin hepsi ücretsiz olarak yapılan sitede gayrimenkul, vasıta, alışveriş ve hizmet ürünleri ticareti yapılmaktadır. Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret platformu olan sahibinden.com Aksoy grup bünyesinde 2000 yılında faaliyete başlamıştır.

Tam 10 kategoride hizmet veren site ulusal ve uluslararası birçok ödül sahibi olmuştur. Müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 44 44 numarası ile iletişime geçebilir soru ve önerilerinizi sorumlu kişilere iletebilirsiniz. Aynı zamanda destek merkezleri olan sahibinden.com/destek linkinden de mail yolu ile iletişim sağlamak mümkündür.

Sahibinden.com Doping Hizmet Ayrıcalığı

Sahibinden.com şirketinin üyelerine sunmuş olduğu ayrıcalıklı hizmet doping ile ilanınızı üst sıralar taşıyabilir ve herkesin görmesini sağlayabilirsiniz. Alıcısına hızlı bir şekilde ulaşım sağlayan hizmet ile çok kolay alım yapabilir ya da satış yaparak ürünlerinizden kar elde edebilirsiniz. Doping hizmeti olarak küçük fotoğraf seçeneği, güncelim hizmeti, üst sıradayım hizmeti, ana sayfa ve kategori vitrini gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Her hizmetin ücretlendirme sistemi farklı olup seçmiş olduğunuz dopinge göre değişiklik göstermektedir.

Sahibinden.com Güvenli E-Ticaret Sistemi

Sahibinden.com güvenli e-ticaret sistemi ile alışveriş yaparken paranızın güvende kalmasını sağlamaktadır. İşlemler bittikten sonra iade yapabilir ve ticaret havuzunda olan parayı geri alabilirsiniz. Ödeme sistemi olarak kredi kartınız ile ödeme yapabilir ve e-posta yolu ile mail bilgilendirmesi isteyebilirsiniz. Satıcı ile ilgili düşüncelerinizi sahibinden.com sitesindeki yetkililer ile paylaşabilir ve sorun yaşamanız halinde müdahale edecek yetkililer bulunmaktadır.

Sahibinden.com aracılığı ile kendi reklamlarınızı oluşturabilir ve ürünlerinizi güven ortamı içinde paylaşabilirsiniz. Sınırlama olmadan istediğiniz kategoride ürünü istediğiniz fiyata satma ya da alma şansı sunmaktadır. Kolay kullanımı ve ulaşılabilir kitlenin genişliği ile tercih edilen bir online platformdur.

Sahibinden.com Müşteri Hizmetleri İletişim

Müşteri hizmetleri soru ve önerileriniz hızlı bir şekilde cevaplayarak sorunlarınıza çözüm üretmek için 7/24 hizmet vermektedirler. Müşteri hizmetleri numarası 0850 222 44 44 olup yardım merkezleri yârdim.sahibinden.com adresindedir. Ürünler ile ilgili teknik destek istemeniz halinde sahibinden.com/destek adresinden iletişime geçebilirsiniz.