Samsung firması, Lee Byung Chul tarafından 1938 yılında Kore’de kurulmuş olan teknolojik ürün üreten öncülerden bir tanesidir. Şirket içerisinde birçok üretim bulunduğu için Samsung Grup olarak yoluna devam etmektedir. Samsung ismi “sınırsız, büyük ve güçlü” kelimelerini kapsamaktadır. Samsung müşteri hizmetleri teknolojinin birçok alanında ürün yelpazesine sahip olan şirketin kullanıcılarının memnuniyetini sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Samsung Müşteri Temsilcisi

Samsung müşteri hizmetleri 444 77 11 numaralı çağrı merkezinden 08:00 – 20:00 saat aralığında hizmet vermektedir. Samsung ürün yelpazesindeki tüm ürünler için soru, öneri, şikayet ve talepleriniz için müşteri temsilcilerine ulaşarak bildiri kaydı yaptırabilirsiniz. Ayrıca samsung.com adresinden 7 gün 24 saat olmak üzere 09:00- 20:00 saatleri arasında Canlı Destek hizmetine ulaşabilirsiniz.

Samsung müşteri hizmetleri, ses ve görüntü sistemleri, mobil cihazlar, beyaz eşyalar, bilgisayar, bilgisayar yan ürünleri, fotoğraf makineleri, kameralar, depolama birimleri gibi birçok ürün yelpazesi hakkında sorun çözmeye yönelik işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Samsung marka cihazlarınızın garanti servislerini bu iletişim kanalı üzerinden öğrenebilir, ihtiyaç duyduğunuz takdirde Samsung servis işlemleri için kayıt bildirimi yapabilirsiniz. Garanti süresi biten ürünlerinizin gerekli koşulları sağlaması takdirinde garanti süresi uzatma işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Samsung müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sizlere en yakın Samsung servisini öğrenebilir ve sorun yaşadığınız cihazlarınız hakkında servis ve bilgi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Samsung servis hizmeti ülkemizde geniş bir ağa sahiptir.

Samsung Hangi Ürünleri Satıyor?

Samsung markası, SSD, elektrikli süpürge, klima, bulaşık makineleri, pişiriciler, buzdolabı, monitör, Audio ve Video cihazları, Televizyon, Mobil cihazlar, akıllı telefonlar, akıllı telefon aksesuarları, tabletler ve giyilebilir teknolojik cihazlar gibi birçok ürünün satışını yapmakta ve satış sonrasında Samsung müşteri hizmetleri desteğini sunmaktadır.

Teknolojik hayatın birçok noktasında yer alarak üretimlerini gerçekleştiren Samsung firması, perakendecilik, otelcilik, eğitim ve sağlık hizmetleri gibi hizmet veren birçok büyük firmanın teknolojik desteğini de gerçekleştirmektedir. İşyerinizde ve kurumlarınızda Samsung ürünlerinden yararlanarak sektöre özel üretimlerden faydalanabilirsiniz. Mobil cihazlarda kurumlara özel alt yapılar sağlanabilmektedir. Küçük veya büyük işletmelere sahip olan kişiler Samsung Knox alt yapısından faydalanabilir ve zamandan tasarruf ederek gerçekleşebilecek sorunlar karşısında hızlı çözümler üretebilirler.

Samsung Hakkında

Teknolojik inovasyon konusunda sektörün öncü firmalarından olan ve yıllık ürün satışıyla küresel teknoloji sektörünün önemli bir parçası haline gelen Samsung, strateji, kurumsal yurttaşlık, çevre, çeşitlilik ve kapsama, tedarik zinciri, etik kuralları, rapor ve politika, kesin veriler gibi ilkeleri benimseyerek her sene gelişen teknolojiyi takip etmektedir. Sektörün ve insanların ilgilerine ve ihtiyaçlarına göre hareket ederek ürün yelpazesi sürekli olarak yenilenmeye ve arttırılmaya çalışılmaktadır. Bu sayede neredeyse her bütçeye ve her ihtiyaca yönelik Samsung ürünleri bulmanız mümkündür. Samsung müşteri hizmetleri, birçok teknoloji kategorisinde ürün satışı yapan markanın kullanıcılar tarafından memnuniyet sağlanması ve mağduriyetlerin önlenmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.