Sefamerve, muhafazakar kadınların kıyafet seçeneğini arttırmak ve ürün seçeneklerini yenilikçi bir anlayışla şekillendirmek için 2012 yılında kurulmuş olan giyim markasıdır. Türkiye pazarındaki payını arttıran marka, daha sonraki süreçte yurt dışı pazarlarına açılmış ve global ölçekte ilerleyişini sürdürmüştür. Sefamerve ürünleri günümüzde 82 ülkede yer almakta ve 5 kıtada ofisi bulunmaktadır. Sefamerve Hac Malzemeleri müşteri hizmetleri, satışı yapılan ürünlerin satış öncesindeki bilgilendirmelerini ve satış sonrasında istek destek birimini oluşturmaktadır.

Sefamerve Hac Malzemeleri Müşteri Temsilcisi

Sefamerve Hac Malzemeleri müşteri hizmetleri 0850 221 30 40 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Sefamerve Hac Malzemeleri müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde sizlere en yakın mağazaları öğrenebilir, satılan ürünler ve fiyatlandırmaları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sefamerve markasına ait kullandığınız ürünleri değerlendirerek olası problemlerin çözümünü sağlayabilirsiniz. Değerlendirmelerinizi soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında kayıt altına alabilir ve daha sonraki süreçte takip edebilirsiniz.

Sefamerve Hac Malzemeleri müşteri hizmetleri ile yazılı ve görsel şekilde iletişime geçmek için iki ayrı seçenek sunulmaktadır. Soru, öneri ve şikayetlerinizi yazılı ve görsel öğelerle iletisim@sefamerve.com mail adresine göndererek süreci takip edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinde yer alan “Bize Ulaşın” sayfasına tıklayarak sipariş vermek, sipariş bilgisi almak, kargo bilgisi almak, iade bilgisi almak, iade ve değişim talebinde bulunmak, iademe ödemesini sorgulamak gibi konu başlıklarından birini seçerek talebinizi iletebilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin sipariş detayı, sipariş iptali, ürün çıkarma, ürün ekleme, iade, değişim ve garanti gibi işlemlerinizi Sefamerve Hac Malzemeleri müşteri hizmetleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Sefamerve Hac Malzemeleri İade ve Değişim Koşulları

Belirtilen iade ve değişim koşullarına göre, ürün elinize ulaştıktan sonra takiben 14 gün içerisinde iade etme hakkı müşterilere tanınmaktadır. Ürünlerinizin iadesinin gerçekleşebilmesi için kullanılmamış, faturalı ve orijinal paketlemesinin bozulmamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde iade işlemleri gerçekleşmez. İade işleminizi internet sitesi üzerinde belirtilen adrese gönderdikten sonra 5 ile 7 gün arasında sonuçlandırılmaktadır. İade, değişim ve garanti gibi konularda yaşadığınız problemlerin çözümü için Sefamerve Hac Malzemeleri müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.