Şekerbank, 1953 yılında ülkemiz topraklarındaki pancar üretimini desteklemek ve tarımsal kalkınmayı sağlamak amacıyla kurulmuştur. İlk dönemlerdeki ismi “Pancar Kooperatifleri Bankası A.Ş. “ iken daha sonraki dönemde Şekerbank ismiyle faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye genelinde banka şubelerinin çoğunluğu Anadolu diye tabir edilen bölgelerde yer almakta ve çiftçinin yararlanması için kredi ve destek paketleri sunulmaktadır. Şekerbank müşteri hizmetleri, finansman işlemleriniz hakkında bilgilendirici ve destek hizmetlerini sunmaktadır.

Şekerbank Müşteri Temsilcisi

Şekerbank müşteri hizmetleri 0850 222 78 78 numaralı iletişim kanalından müşterilere hizmet vermektedir. Şekerbank müşterisi olmayan kişiler, Şekerbank müşteri temsilcisi aracılığıyla kartlar, finansman işlemleri ve krediler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilmektedir. Banka şubeleri, finansman işlemleri ve dijital işlemlerde aldığınız hizmeti soru, öneri ve şikayet olarak değerlendirerek bildirim oluşturabilirsiniz.

Şekerbank müşteri temsilcisi aracılığıyla hesap bilgi işlemleri, hesap bakiye işlemleri, kredi kartı limit sorgulama, kredi kartı borç sorgulama, hesap bakiye bilgileri, EFT, havale, fatura ödeme, kredi talebi gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Finansal yönlendirme işlemlerinizin yanı sıra banka şubeleri ve dijital bankacılık kanallarında yaşadığınız problemleri çözüme kavuşturmak için müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Şekerbank Kredi Destekleri

Şekerbank, kurulduğu amaç ilkesini sürdürerek tarım alanında faaliyet gösteren çiftçilere destekleyici kredi paketleri sunmaktadır. Bunlara ek olarak bireysel ve ticari faaliyetler için de kredi fırsatları bulunmaktadır.  Bireysel bankacılık alanında kredi, kart, altın, ödeme, sigorta ve BES işlemlerinizi yürütebilmektesiniz. Ticari faaliyette bulunan kişiler sektör destekleri, işbirlikleri, krediler, nakit yönetimi, ticari kampanyalar, yatırım ürünleri, sigorta ve BES olanaklarından yararlanmaktadır.

Şekerbank Tarım Kredisi

Şekerbank, çiftçiye desteğini sunarak kırsal ve bölgesel kalkınmayı sağlamayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda Hasat Kart, Hasat POS, Şekerbank TMO Kart, tarımsal işletme kredileri, tarımsal yatırım kredileri, aile çiftliği ve tarım sigortaları başlıkları altında hizmetler sunulmaktadır.

Bireysel, ticari ve tarım kredi desteklerinden yararlanmak için 0850 222 78 78 numaralı Şekerbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Şekerbank müşteri temsilcisi, talepleriniz doğrultusunda bilgilendirme ve ön başvuru işlemlerini yerine getirdikten sonra işlemlerin devam ettirilmesi için gerekli yönlendirmeleri sizlere sunmaktadır.