Sincap Marketler Zinciri, ilk şubesini 2002 yılında Konya’da açmış ve daha sonrasında şube sayısını arttırarak bu alandaki faaliyet alanını genişletmiştir. Konya içerisinde yer alan birçok marketi bünyesine kazandırarak şubelerine yenilerini kazandırmıştır. Müşterilerin gıda ve temel ihtiyaçlarını karşılamak adına geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren market zinciri, yerli sermaye ile bu başarısı sağlamıştır. Sincap Marketler Zinciri müşteri hizmetleri, müşterilere en yakın mağazalar ve ürünler hakkında bilgilendirici hizmet sunarken aynı zamanda satış sonrasındaki destek işlemini de yerine getirmektedir.

Sincap Marketler Zinciri Müşteri Temsilcisi

Sincap Marketler Zinciri müşteri hizmetleri 0332 257 13 00 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Sincap Marketler Zinciri müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek sizlere en yakın marketi öğrenebilir, ürünler ve fiyatlandırmaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bilgilendirme işlemine ek olarak, müşterilerin aldıkları ürün ve hizmetleri değerlendirmeleri için olanak sağlanmaktadır. Taleplerinizi soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında Sincap Marketler Zinciri müşteri hizmetlerine bildirebilir ve süreci takip ederek çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.

Sincap Marketler Zinciri, alışveriş ihtiyacı olan her kişinin rahatlıkla gereksinimleri alabilmesini ve en iyi ürünlerden yararlanabilmesini sağlamak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluş aşamasından itibaren yüzde yüz yerli sermaye ile oluşturulmuş olmasına vurgu yaparak sunduğu ürünlerle de bu durumu desteklemektedir. Marketlerde alışveriş yaparken karşılaştığınız durumları ve ürünlerin kalitesini Sincap Marketler Zinciri müşteri hizmetlerine bildirerek gerekli düzeltmelerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Sincap Marketler Zinciri İletişim

Sincap Marketler Zinciri iletişim numaralı market şubelerine göre değişkenlik göstermektedir. Her şubenin kendine ait numarası bulunmaktadır. Ürün ve hizmetlerde yaşayabileceğiniz olası problemleri ilk olarak alışveriş yaptığınız market şubesine bildirebilir, daha sonrasında sonuç alamadığınız takdirde Sincap Marketler Zinciri müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Konya il sınırları içerisinde kısa sürede gelişim oranını arttıran market zincirinin bu başarısı, müşteri memnuniyetini önemseyen ve mağduriyetleri kısa sürede çözmek isteyen anlayışından destek almaktadır. Kısa süre içerisinde market sayısını arttırarak bünyesine yeni şubeleri eklemiştir. Bu devamlılığı sağlamak amacıyla ilkeler desteklenmektedir. Mağduriyetlerin engellenmesi ve memnuniyetin sağlanması amacıyla yaşanabilecek tüm problemler için 0332 257 13 00 numaralı Sincap Marketler Zinciri müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.