Slazenger markası İngiltere’de 1881 yılında kurulan en eski spor markalarından bir olma özelliği ile günümüze kadar kalitesini koruyarak gelmiştir. Spor malzemeleri üretip pazarlamasını yapan Slazenger firması 125 seneyi aşkın bir süredir piyasada olup müşterilerine hizmet vermektedir. İlk olarak oyun gereği yağmurluk üretimi yapan firma daha sonra raket ve top üretimi ile sektöre giriş yapmıştır ve zaman içinde spor branşlarında devam eden en uzun sponsor olarak rekora imza atmışlardır.

Güçlü bir iletişim ağına sahip olan Slazenger firmasının merkezi İstanbul Bağcılar da ve iletişim olarak 0850 480 76 16 numaralı telefon ile müşterilerinin soru, şikâyet ve önerilerini cevaplamaktadırlar. Ayrıca mail ortamı üzerinden de e-siparis@sporpark.com.tr adresinden kolaylıkla siparişlerinizi verebilir ve firma ile iletişime geçebilirsiniz. Spor ürünlerini birçok sporcu kullanmış ve günümüzde de müşterileri tarafından sevilerek kullanılan bir markadır.

Slazenger Ürünler Ve Koleksiyon

Slazenger spor turnuvaları ile birlikte spor malzemeler üreten bir firma olarak üretimlerine günümüzde de devam etmektedir. Tüm spor gruplarında en kaliteli spor malzemeleri üretmek amaçlı sektöre giriş yapan slazenger firması birçok sporcunun da kullandığı dünyaca bilinen bir marka halindedir. Sporseverlerin sıklıkla tercih ettiği ürünler olarak slazenger firması 130 yılı aşkın tecrübesi ile günümüzde de hizmet vererek sektöründe lider olarak yükselmesine devam etmektedir.

Slazenger Güvenlik Ve İnternet Satış

Slazenger firması mağaza satışları yanı sıra internet üzerinden güvenli satışlar yapmaktadır. Tüm koleksiyonları internet adreslerinde de sergileyen firmadan alışveriş yapmak için üye girişi ile başlamanız gerekmektedir. Güvenlik ve gizlilik politikaları gereği girmiş olunan bilgiler asla 3. Bir kişi ile paylaşılmaz ve firma bunun garantisini vererek müşteri memnuniyeti yüksek bir alışveriş yapılmasını sağlamaktadır.

Slazenger İletişim Numaraları

Alışveriş olanağı sunmaları ve ürünleri incelemek adına www.slazenger.com.tr adresinden inceleme yapabilir ve siteye üye olarak istediğiniz tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerinin soru ve önerilerini almak adına çağrı merkezleri olup numarası 0850 480 76 16 dır ve müşteri temsilcileri sorularınızı cevaplamak ürünler ile ilgili bilgi vermek için hizmet vermektedir.