Star TV, Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalı olarak yayın hayatına 1989 yılında başlamış ve halen günümüzde faaliyetlerini sürdürmektedir. Günümüzde Doğuş Yayın Grubu çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Star TV’nin Doğuş Yayın Grubu’na geçmesinin ardından yayın politikaları gelişmeye ve yenileşmeye uğrayarak ülkenin en çok izlenen kanallarından bir tanesi olmuştur. Star TV müşteri hizmetleri yayın öncesinde ve yayın sırasında sunulan tüm yayın hizmeti hakkında soru, öneri ve şikayetlerinizi kabul etmektedir.

Star TV Çağrı Hattı

Star TV müşteri hizmetleri 0212 335 00 00 numaralı iletişim kanalından hizmet vererek izleyicilerin soru, öneri ve şikayetlerini kabul etmektedir. Yayın sırasında yaşanabilecek aksaklıklar, yanlışlıklar, etik ve RTÜK kuralları göze alınarak tüm düşüncelerinizi bu iletişim kanalı aracılığıyla bildirebilirsiniz. İzleyici temsilcileri, sizlerden gelen dönüşler sayesinde yayın politikalarını şekillendirmekte ve yapılan yanlışlıkların düzeltilmesini sağlamaktadır. Star TV müşteri hizmetlerine yazılı ve görsel bir şekilde bildirim yapmak istiyor iseniz izleyicitemsilcisi@startv.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Star TV resmi internet sitesi üzerinde yer alan İzleyici Başvuru Formunu kullanarak yayın sırasındaki düşüncelerinizi öneri, teşekkür, istek ve şikayet kategorilerinden birini seçerek bildirebilirsiniz. Burada yer alan formu detaylıca doldurmanız gerekmektedir. Program adı, yayın tarihi ve yayın saatini gerekli forma doldurarak mesaj nedeninizi açıklamanız gerekmektedir. Bu bildiriminiz sonrasında düşünceleriniz dikkate alınacak ve kurallar çerçevesinde değerlendirildikten sonra gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

Star TV Hakkında

Star TV, yayın hayatına 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak ulusal düzeyde devam etmektedir. İzlenebilirlik seviyesi dikkate alındığında tercih edilen kanallar arasında yer almakta ve büyük bir kitleye sahiptir. Diziler, programlar ve haber yayınları olmak üzere birçok farklı kategoride yayın yaparak basın yayın hizmetini sunmaktadır. Star TV müşteri hizmetleri yayın sırasında karşılaşılan olumlu veya olumsuz tüm durumların değerlendirmelerini sizlerin aracılığıyla alarak yayın politikasında şekillendirmeler yapmaktadır.