Sütaş süt ürünleri firması 1975 yılında Bursa’ya bağlı Karacabey Köyü girişindeki Ulubat gölü yakınlarında kurulmuştur. Kurulduğu günlerde günlük süt işleme kapasitesi 5 ton ile sınırlıydı. Daha sonraki yıllarda gitgide büyüyerek günlük süt işleme kapasitesini 1200 tona çıkarmıştır. Süt ve süt ürünlerine hâkim olan ve sektöründe lider olan firmanın Türkiye, Makedonya ve Romanya’daki tesislerinde 900 milyon litre süt işleme kapasitesine sahip olup tüketicilerine 78 çeşit ürün sunmaktadır.

Bölge müdürlükleri üzerinden firma hakkında ve ürünler hakkında bilgi alabileceğiniz gibi danışma hattı olan 444 4 788 numaralı telefon ile de istediğiniz bilgiyi edinebilme teknolojilerine sahiptir. Telefon numaraların son haneleri sektöründe SÜT olarak kodlanıp akılda kalıcı bir hizmet sunmuştur.

Sütaş İş Yapma Stilleri Ve Değerleri

Süt sektöründe en iyi ve lider şirket olmayı amaçlayan Sütaş süt ürünleri firması kalitesinden ödün vermeyerek günümüzde de hakimiyetini sürdürmektedir. Çalışma prensipleri arasında öncelik çalışan personelinin mutluluğu ve konforunu önemsemektedir. Karar alma aşamasında yönetim kurulları olarak ortak akıl ile ilerlemeyi uygun görürler. İş yaparken başlıca gayeleri dönüştürülebilir ve yenilenebilirliliği gözeterek verimli kullanım sağlamaktır.

Çalışmalarını ve değerlerini saygı, sorumluluk ve güven çerçevesinde koruyarak sürdürmektedirler. Misyonları insanlara doğal ve sağlıklı süt ve süt ürünlerini sunmak olan firma için sektöründe en iyisi olmak çalışma değerleri arasındadır. Bölgelere bağlı olan bölge müdürlükleri ile iletişime geçerek ya da kurumsal mail adresleri olan kurumsaliletisim@sutas.com.tr adreslerinden tüm bilgileri edinebilmek için iletişim sağlayabilir ve görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sütaş Kalite Standartları

Sütaş süt ve ürünleri firmasında en önemli koşul kalitedir. Öncelikleri kalite olan firmanın ISO 9001 ve FSSC 22000 standartları ile uyumlu gıda üretimi yapmakta olup gıda kalitesi garantisi vermektedirler. Yönetim sistemleri iyi hijyen, iyi üretim ve iyi laboratuar uygulamalarını programlarında kullanırlar. Kaliteleri Türk standartları enstitüsü tarafından doğrulanmıştır.

Sütaş İletişim

Sütaş süt ve ürünler firması ile ilgili bilgi edinmek, görüş ve şikayetlerinizi 444 4 SUT numaralı telefon ile iletişime geçerek çağrı merkezlerinde çalışan uzman ekip ile paylaşabilirsiniz. Bağlı olduğunuz bölgedeki bölge müdürlüklerinin telefon numaraları da sistemde kayıtlı olup hizmet vermektedir.