Süvari markası, erkek giyim sektöründe iş hayatında ve günlük yaşamında şıklığını koruyarak zamanını geçirmesi vaat etmektedir. Hazır giyim sektörüne 1967 yılında giriş yapan Süvari, 1997 yılındaki çalışmalarıyla birlikte önemli bir perakende markası olarak yurtiçinde ve yurtdışında satışlarını devam ettirmiş ve büyüme oranını arttırmıştır. 1997 yılındaki çalışmalarla birlikte yurtiçi mağazaların dışında yurtdışında da birçok mağaza açılmıştır. Süvari müşteri hizmetleri, Süvari markası altında satılan tüm ürünlerin satış öncesi ve satış sonrası desteğini vermektedir.

Süvari Müşteri Temsilcisi

Süvari müşteri hizmetleri 0850 360 97 88 numarasından hizmet vererek ürünler hakkında soru, öneri ve şikayet taleplerinizi işleme almaktadır. Süvari müşteri hizmetlerine yazılı ve görsel bir şekilde başvuru yapmak için müsterihizmetleri@suvari.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz. Süvari mağazalarında karşılaştığınız ürünler ve hizmetler hakkındaki görüşlerinizi yetkili kanallara bildirebilir, ürünler hakkında bilgi alabilir, değişim ve iade talimatlarını öğrenebilirsiniz.

Süvari İade ve Değişim

Süvari internet mağazasından satın aldığınız ürünleri, sizlere ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde tekrar iade edebilir veya size iade edilen bakiyeyi farklı bir ürünü satın alarak kullanabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünleri iade etmek için sipariş detay kısmındaki “İade Et” butonuna tıklayabilir ve gerekli talimatları takip edebilirsiniz. Mağazalardan satın aldığınız ürünlerin değişim ve iadesini ise yine aynı mağazalardan gerçekleştirebilirsiniz. Mağazalardan alınan ürünler internet sitesi aracılığıyla değiştirilemez. Ürünlerin iade ve değişim kurallarına uyması durumunda işlemleriniz gerçekleştirilir. Ancak orijinal paketlemesi bozulmuş ve tekrar satılmak için uygun olmayan ürünlerin iade ve değişim işlemleri gerçekleşmez.

Süvari kargo iade ve değişim işlemleri sırasında kargo için ücret ödemeniz gerekmemektedir. Yetkili kargo ile gönderimleriniz Süvari tarafından karşılanmaktadır. Yetkili satıcının dışındaki tüm gönderimlerinizi sizlerin karşılaması gerekmektedir. İade kargonuzun Süvari merkezlerine ulaşmasından sonra gerekli kontrol çalışmaları yapılacaktır. Kontrol aşamasından geçen ve orijinalliğini kaybetmemiş ürünler için kısa sürede iade ve değişim aşamaları başlatılır. Süvari müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ürünlerinizin iade ve değişim ile ilgili tüm aşamalarını kontrol edebilirsiniz. Satış sonrasındaki sunulan destek ile memnuniyetin her zaman üst seviyelerde tutulması hedeflenmektedir.

Süvari Ürünleri

Süvari giyim üretim alanında gömlek, takım elbise, ceket, damatlık, hırka & yelek, kaban, mont, pantolon, sweatshirt, triko, tshirt, ayakkabı ve aksesuar ürünleri ortaya çıkarmaktadır. Satılan tüm ürünlerin şıklığını belli etmesi ve moda dünyasında kendi çizgisinde yürümesini hedeflemektedir.