Swarovski, Daniel Swarosvki tarafından 1895 yılında kurulan aksesuar ve takı markasıdır. Swarovski ailesinin girişimleri sonucunda oluşturulan aile şirketi, günümüzde dünyanın dört bir yanındaki takı ve aksesuar severlere yeni ürünler ve koleksiyonlar üretmektedir. Müşterilerin günlük hayatta ve özel günlerinde en şık hallerine bürünmeleri için yenilikçi ve ilgi çekici tasarımlar ortaya çıkarılmaktadır. Swarovski müşteri hizmetleri, ürünler ve mağazalar hakkında ön bilgilendirme işlemlerini yerine getirirken aynı zamanda karşılaşılan sorunların çözümü için destek hizmetini oluşturmaktadır.

Swarovski Müşteri Temsilcisi

Swarovski müşteri hizmetleri +423 399 50 69 numaralı iletişim kanalıyla Türkiye’deki müşterilerine destek hizmeti sunmaktadır. Swarovski müşteri temsilcisine bağlanarak ürünler ve mağazalar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, ürünler hakkındaki değerlendirmelerinizi soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirerek süreci takip edebilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden satışı gerçekleştirilen Swarovski marka ürünler hakkında sipariş detayı, sipariş iptali, ürün iptali, kargo takibi, değişim ve iade gibi talepleriniz için belirtilen prosedürleri takip edebilir, karşılaştığınız problemleri Swarovski müşteri hizmetlerine bildirerek kısa sürede çözümlenmesini sağlayabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinde yer alan “Bize Ulaşın” seçeneğini kullanarak markanın sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu alanda istenen bilgileri eksiksiz doldurarak taleplerinizi yazılı bir şekilde iletmeniz mümkündür.

Swarovski İade ve Değişim İşlemleri

Swaroski markasını taşıyan ürünleri mağazalardan veya internet sitesi üzerinden satın aldığınız takdirde, ürünlerin sizlere ulaştığı tarihten itibaren ilk 14 gün içerisinde iade etme hakkına yasal olarak sahip olmaktasınız. Mağazalardan satın alınan ürünler mağazalardan, internet sitesi üzerinden satın alınan ürünler ise yine internet sitesi üzerinden belirtilen talimatlarla iade edilmektedir. Kullanılmamış, yıpranmamış ve satışı bozulmamış ürünlerin iadesi, kargo aracılığıyla belirtilen adrese gönderilmesiyle gerçekleşmektedir.

Swarosvki markasını taşıyan ürünlerin garanti süresi fatura oluşum tarihinden itibaren 2 yıldır. 2 yıl içerisinde kullanıcı kaynaklı olmayan bozulma ve kırılma gibi durumlarda değişim işlemleri yapılmaktadır. Garanti işlemleri, müşterinin ürünü satın aldığı anda sözleşme olarak yansıtılmakta ve ek bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Ürünler hakkında yapacağınız tüm işlemlerin hızlı ve sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için Swaroski müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve gerekli yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.