Türkiye’de teknoloji denince akla gelen ilk adres tabii ki de Teknosa’dır. Kaliteli ürünleri, başarılı çalışma stili sebebiyle teknolojik ürünlerin satın alınacağı en doğru adres Teknosa’da cep telefonundan bilgisayara, elektronik eşyalardan, bütün ürünleri bünyesinde bulunduran Teknosa Türk halkına hizmet edebilmek için özenli bir çalışma şekli sergilemektedir. Birçok markayı bünyesinde bulunduran Teknosa güvenilir bir şekilde müşterilerine garantili ürün satma konusunda Lider bir firma olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Ev için gerekli olan ürünlerde birçok markayı bünyesinde bulunduran Teknosa özel günler için sunmuş olduğu kampanya ve indirimleri ile de müşterilerine hizmet etmektedir. Cep telefonundan kulaklığa, notebooktan  tablete ve daha birçok üründe Teknosa farkı ile alışveriş yapabilmeniz artık çok kolaydır. Teknosa’da dünyaca ünlü birçok marka ve ürünü bulabilmeniz mümkündür.

Teknosa İletişim

Bu kadar kaliteli ürünü bünyesinde bulunduran Teknosa müşterilerinin sorunlarını çözme konusunda da üstün bir çaba sarf etmektedir. Ürünler ile bilgili ve eğitim almış Teknosa müşteri hizmeti temsilcileri ile görüşmelerinizi gerçekleştirerek sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilmeniz mümkündür.

0850 222 55 99 numarasını arayarak Teknosa ile ilgili bütün sorularınızı hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Yardım Merkezi aradığınız zaman sizlere istediğiniz konu ile ilgili Yardım edebilecek güler yüzlü ve kibar müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilirsiniz Ayrıca Teknosa’nın faks veya mail yoluyla iletişim kurabileceğiniz adreslerinden de sorunlarınızı giderme konusunda yardım alabilmeniz mümkündür.

Teknosa’da Bulunan Ürünler

Elektronik eşyaların güvenilir yerlerden alınması oldukça önemlidir. Elektronik eşya denince Türkiye’de akla gelen en önemli adres Teknosa’dır. Teknosa elektronik eşyadan, beyaz eşyaya, TV den telefona bütün eşyaların rahatlıkla bulunabildiği bir merkez olarak Türkiye’nin hemen hemen bütün bölgelerinde hizmet vermektedir. Dünyaca ünlü ve yerel bütün markalar Teknosa bünyesinde satılmaktadır. Sunmuş olduğu kampanyalar ve Taksit imkanları ile müşterilerine kolaylık sağlayan Teknosa’dan alışveriş yapmanın ayrıcalığını yaşamak isterseniz mağazaları veya online internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Her ürünün garanti ve güvenilir bir şekilde satılması konusunda özel hizmet sunan Teknosa müşteri memnuniyeti konusunda da diğer şirketler arasında ön plana çıkmıştır. Elektronik ihtiyaçlarınızda cazip kampanyalar ve uygun taksitler ile alışveriş yapmak istiyorsanız Teknosaya uğrayabilirsiniz.

Teknosa’nın Başarıları

Türkiye’nin en başarılı Teknolojik ürün satıcısı olan Teknosa birçok alanda da ödüle layık görülmüştür. Bilişim 500 araştırması tarafından perakende zinciri ana kategori ve görüntü sistemleri kategorisinde birincilik ödülü almıştır. Ayrıca  Altın Örümcek ödüllerinde halkın favorisi olarak birincilik ödülünü almıştır. Marketing Türkiye dergi araştırmasında Türkiye’nin en cool teknoloji marketi ödülüne de 2015 yılında layık görülmüştür. Türkiye’nin en büyük 4. Bilişim şirketi ödüllü 2014 yılında Teknosaya verilmiştir. Ayrıca en başarılı Market ödülü Gazi Üniversitesi tarafından 2015 yılında yine Teknosa ya verilmiştir. Boğaziçi Bilişim ödüllerinde de  yılın teknoloji mağazası ödülünü Teknosa kazanmıştır. Daha birçok alanda ve birçok farklı araştırmada Teknosa başarısını ödülleri ile taçlandırılmış bir firma olarak Türkiye’nin birçok yerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Teknolojinin güvenilir adresi Teknosa’dan Sizler de istediğiniz elektronik eşyanın alışverişini yapabilirsiniz