Tekzen firması, yapı dekorasyon ve ev dekorasyon ürünleri satışını yapan yapı market zinciri olarak satış faaliyetlerini sürdürmektedir. Türk ve Alman iş ortaklığı düşüncesiyle 1995 yılında Götzen ismiyle faaliyete geçmiş daha sonra TEKZEN adını alarak mağaza sayısını arttırmaya başlamıştır. Türkiye dışında Romanya ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde TEKZEN mağazaları bulunmaktadır. Tekzen müşteri hizmetleri mağazalardan ve internet sitesi üzerinden satılan tüm ürün ve hizmetlerin satış öncesi ve satış sonrası hizmetini vermektedir.

Tekzen Müşteri Temsilcisi

Tekzen müşteri hizmetleri 444 85 96 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Tekzen müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek mağazalarda yaşadığınız ürün ve hizmetleri değerlendirebilir, soru, öneri ve şikayetleriniz için bildirim yapabilirsiniz. Ayrıca mağazalardan ve internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünler hakkında sipariş işlemleri, kargo işlemleri, iade işlemleri, değişim işlemleri ve iptal işlemlerini gerçekleştirebilmek için yönlendirmeleri alabilirsiniz.

Tekzen internet sitesi üzerinden sipariş ettiğiniz ürünlerin kargo detayını öğrenebilir veya iade süreci başlattığınız ürünlerin kargo sürecini izleyebilirsiniz. Tekzen beğenmediğiniz veya ihtiyaçlarınızı karşılamayan ürünlerin kolay iadesi için sizlere olanak sunmaktadır.

Tekzen İade ve Değişim

Tekzen ürünleri için iade ve değişim talebinde bulunmak istiyor iseniz internet sitesi üzerinde yer alan “sipariş takip” sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Burada yer alan “Arıza-İade- Değişim” linkine tıklayarak yaşadığınız problemi anlatabilir ve iade işlemi başlatabilirsiniz. Talepleriniz Tekzen müşteri hizmetleri tarafından değerlendirildikten sonra kolay iade işlemini yapmanız için yardım sağlanacaktır.

İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin size ulaştığı günden itibaren 30 gün içerisinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Aldığınız ürünün iade edilebilmesi için orijinal paketlemesinin ve faturasının yer alması gerekmektedir. İade sürecini başlattıktan sonra gönderdiğiniz ürünün firmaya ulaşmasıyla birlikte gerekli kontroller yapılmaktadır. Kontrol aşaması sonlandıktan sonra değişim veya para iadeniz gerçekleştirilecektir. Tekzen müşteri hizmetleri oluşabilecek mağduriyetleri önlemek ve hizmet seviyesini sürekli olarak üst seviyelerde tutmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Tekzen Hakkında

Tekzen yapı market zincirleri Türkiye’de 60’ı aşkın ilde ve 150’yi aşkın şubesiyle hizmetlerini sürdürmektedir. Yapı market alanında birçok ürün kataloğuna sahip olan ve fonksiyonel ürünleri barından Tekzen, ihtiyaçlar doğrultusunda yenilenme ve geliştirme çalışmalarını düzenli bir şekilde sürdürmektedir.