Tepe Mobilya, 1969 yılında Bilkent Holding’e bağlı olarak çalışmalarına başlamıştır. Mobilya ve ev dekorasyon ürünlerinde kalitenin yakalanması ve çeşitliliğin arttırılmasıyla 1997 yılında Tepe Home Mağazaları Türkiye genelinde aktif şekilde satış gerçekleştirmeye başlamıştır. Sektör içerisindeki deneyimini dünya ev tasarım trendleri ile birleştiren Tepe Mobilya, 5.000’i aşkın ürün çeşitliliği ile evinizin ihtiyaç duyduğu her ürün için üretim gerçekleştirmektedir. Tepe Mobilya müşteri hizmetleri, Türkiye genelinde mağazalar ve internet sitesi üzerinden satış yapan markanın destek çalışmalarını yürütmektedir.

Tepe Home Müşteri Temsilcisi

Tepe Home müşteri hizmetleri 444 69 99 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Tepe Home müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde Türkiye üzerinde satış yapan bayiliklerin adreslerini öğrenebilir, ürün çeşitliliğini sorgulayabilir ve diğer satış politikası hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Tepe Home ürünleri, mağazalar ve internet sitesi üzerinden satılmaktadır.

Mutluluk evinizde başlar” sloganını benimseyen Tepe Home, satılan ürünlerin memnuniyet yaratmasını amaçlamaktadır. Bu yüzden kullanıcı deneyimlerine büyük önem verilmektedir. Sizler de kullanıcı yorumlarınızı soru, öneri, şikayet ve teşekkür başlıkları adı altında Tepe Home müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Olası şikayetleriniz için inceleme başlatılmakta ve sorun memnuniyet oluşturacak şekilde sonuçlanmaktadır.

Tepe Home alışveriş sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin takibini gerçekleştirebilir veya değişiklikler yapabilirsiniz. Sipariş detayı, sipariş takibi, sipariş iptali, ürün iptali, ürün ekleme, garanti, iade ve değişim gibi bilgilere internet sitesi üzerinden ulaşabilir veya Tepe Home müşteri temsilcisi aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Tepe Home Ürünleri

Tepe Home mağazalarında ve internet alışveriş sitesinde oturma odası, yatak odası, yemek odası, genç bebek, bahçe, antre, home ofis, banyo, aydınlatma, ev dekor, duvar dekor, ev tekstili ve mutfak kategorilerinde 5.000’i aşkın ürün bulunmaktadır. “Mutluluk evinizde başlar” sloganını benimseyen Tepe Home, evinizin tamamını veya bir kısmını en iyi şekilde düzenlemenize yardımcı olmak için kaliteli ve trendlere uygun ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Size uygun ürünleri satın almak için alışveriş sitesini veya Tepe Home mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Karşılaşabileceğiniz olası problemlerin çözümü için Tepe Home müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz önerilmektedir.