Türk Telekom firması tarafından sunulan dijital TV izleme platformu olan Tivibu 2010 yılında Türkiye’ye internet televizyon alanında sağlanması ile yayına geçmiştir. Türk Telekom’a ait olan Tivibu 2010 yılında kurulmuştur. TV izleme hizmeti sağlayan platform 61 kanal için izleme, oynatma, durdurma gibi fonksiyonlara sahipken aynı zamanda seç izle ile istediğiniz filmi, belgeseli izleme avantajı sağlamaktasınız. İçerik olarak birçok yerli yabancı kanal bulunmaktadır. Durdurma ve tekrar izleme özelliklerine sahip ve anten gibi uydu alıcılarına ihtiyaç duymadan çalışmaktadır. İnternet adresleri üzerinden formlar yardımı ile teknik destek veren Tivibu aynı zamanda güçlü iletişi ağı sayesinde 444 5 375 numaralı hat üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişim sağlamaktadır. 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri uzaktan bağlantılar ile sorunlarınızı, öneri ve şikayetlerinizi çözüme kavuşturmaktadır.

Tivibu Sinema TV Özellikleri Ve Kanal Hizmetleri

Sinema TV özelliği ile sinema severlere 7/24 hizmet sunmaktadır. Yerli ve yabancı kanalları ile dizi, sinema kanalları gibi birçok kanal olanağı sunmakta ve ücretsiz üyelik sağlanmaktadır. Tüm kanalları keyifle izleyebileceğiniz gibi ayrıca HD izlenebilecek Tivibu EV, Tivibu GO ve uydu platformları bulunmaktadır. Tivibu hizmeti HD yayın sağlayan bir cihaza sahiptir. HD kalitesini desteklemeyen bir cihaza sahipseniz SD kalitesine indirgenmiş olarak izleyebilirsiniz.

Tivibu Paket Ve Kampanyalar

Tivibu internet hizmetinin 2 farklı paketi olup içerikleri benzemektedir. Bu paketler tivibu go ve tivibu ev olmak üzere 2ye ayrılır. Film ve dizi içeriklerini uygun palet ve kampanyalar dahilinde izlemek için internet sitelerinizi ziyaret edip inceleme yapabilirsiniz. Paket içeriklerinde benzemekle birlikte kanal ve internet hızları değişiklik göstermektedir ve internet sayfalarında online başvuru formu ile tüm detaylar yazmaktadır. Detaylı bilgiler ve online başvuru formuna ulaşmak için www.tivibu.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Müşteri destek hizmetleri olan 444 5 375 numaralı telefon ile tüm soru ve şikayetlerinizi iletebilir aynı zamanda internet adresleri üzerinden teknik destek sağlayabilirsiniz. 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri sorunlarınıza pratik çözümler üreterek uzaktan bağlantı ile en kısa sürede çözüm üretmek için çalışmaktadırlar.