Tommy Hilfiger, günümüzde erkek, kadın ve çocuklar için ayakkabı, kıyafet, parfüm, çanta, saat, güneş gözlüğü gibi ürünler üreten ve satan markadır. Tommy Hilfiger markası kurucusunun adını taşımaktadır. Düşük bütçeli bir bütçeyle ticaret hayatına atılan Tommy Hilfiger, günümüzde değeri 6 milyar dolardan fazla olan bu firmanın sahibidir. Amerika ve Avrupa’da Premium bir marka olarak rağbet görmektedir.

Tommy Hilfiger Müşteri Hizmetleri

Tommy Hilfiger markası, Türkiye’de birçok büyük alışveriş merkezlerinde ve birçok giyim mağazasının içerisinde ürünleri yer almaktadır. Bu durumda diğer firmalar Tommy Hilfiger için aracı satıcı oluyorlar. 0212 371 41 00 numarasından Tommy Hilfiger genel müdürlüğüne ulaşabilir, sorularınızı dile getirebilir ve sorunlarınız hakkında çözüm bulabilirsiniz. Türkiye’de belirli sayıda mağazası bulunan bu markadan aldığınız ürünler ile ilgili işlem gerçekleştirmek için yine bu numarayı kullanabilirsiniz. Ülkemizde bulunan Tommy Hilfiger mağazaları, Ankara, Adana, Konya, Samsun, Gaziantep, Diyarbakır, Trabzon, Antalya ve İzmit’te bulunurken Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de mağazaları yer almaktadır. Dünyanın hemen hemen her yerine dağılarak popülerlik kazanan bu firma, ülkemizde daha çok noktaya dağılmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Gelir seviyesi olarak üst seviyede ürünler ortaya çıkaran firmanın çıkardığı ürünler ve alıcısı daima bellidir. Belirli bir kesime hitap ettikleri her an vurgulanır. Müşterilerin kendilerini değerli ve özel hissetmesine yol açar.

Tommy Hilfiger Vizyonu

Tommy Hilfiger, erkek, kadın ve çocuk giyim alanında ve bu kıyafetleri tamamlayan aksesuarlar üreterek 40 yıla yakın bir tecrübeye sahip olmuştur. Günümüzde dünya geneli üzerinde 1400’den fazla şubesi bulunmakla birlikte, her kıtada ilerleyişini sürdürmek istemektedir. Mevcut durumda, 90’dan fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmekte ve mağazalarına seçkin müşterileri çekmeye devam etmektedir. Müşterilerin kendilerini özel ve ayrıcalıklı hissetmeleri, alışverişlerini sürekli olarak bu mağazadan yapmalarını sağlıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan firma, kurulduğu bölge ve ülkede en yaygın markalar arasına girmiştir. Küresel çapta en çok tercih edilen ve memnun kalınan giyim üreticisi ve satıcıları arasında yerini almaktadır. Firma kurucusu Tommy Hilfiger, markanın moda dünyasına eğlence ve bireysel coşku katmasını umdukları ifade ederken inovasyon ve popüler kültür alanında da öncülük yapmaya devam edecekleri dile getiriyor.