Toshiba markası, Japonya’da faaliyete geçmiş ve günümüzde çok uluslu bir yapıya bürünmüş olan teknolojinin öncü firmalarından bir tanesidir. Elektronik cihazlar ve bu cihazların parçalarını üreterek global ölçekte büyük satış hacmine sahip Toshiba, birçok alanda hizmetlerini ve teknoloji yatırımlarını devam ettirmektedir. Toshiba müşteri hizmetler, ülkemizde birçok alanda ürün satışı yapan firmanın satış öncesi ve satış sonra desteğini sunmaktadır.

Toshiba Müşteri Temsilcisi

Toshiba müşteri hizmetleri 0850 460 86 74 üzerinden hizmet vermektedir. Bu numara Toshiba servis işlemlerini yürüten aracı firmaya aittir. İletişim kanalı ile sahip olduğunuz Toshiba markalı ürünler hakkında bilgi edinebilir, garanti işlemlerini sorgulatabilir veya ihtiyaç duyduğunuz servis işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Toshiba servis işlemleri için size en yakın Toshiba yetkili servisi ile iletişime geçerek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Ürünlerinizin garanti kapsamında işlemlerini gerçekleştirebilir veya yeni bir fiyatlandırma ile ek garanti süresinin sahibi olabilirsiniz. Toshiba yetkili servisleri aracılığıyla upgrade hizmeti, klavye değişimi, cihaz bakım hizmeti, fan değişimi, kasa değişimi, ekran değişimi gibi cihazınızı ilgilendiren tüm konularda çözüm bulabilirsiniz.

Toshiba Hangi Ürünleri Satmaktadır?

Toshiba markası teknolojinin her alanında global ölçekli çalışmalar yürütmekte ve karşılığını senelik ürün satışı ile almaktadır. Toshiba markası, bilgisayar, görüntüleme sistemleri, yazıcılar, bellek, depolama cihazları, güç sistemleri, klima, televizyon, güvenlik, otomasyon sistemleri, kameralar gibi hem kurumsal hem bireysel birçok alanda ürünün üretimini yaparak global ölçekte pazarlamasını sürdürmektedir.

Toshiba Hakkında

Toshiba markası, 1939 yılından itibaren teknolojinin her alanında ürünler üreterek piyasada var olmaya ve gelişmeye başlamıştır. Elektronik cihazlardan nükleer santrallere kadar birçok alanda üretim gerçekleştirilmektedir. Günümüzde bünyesinde birçok alt firmayı barındırarak farklı kategorilere ait ürünler ortaya çıkarmaktadır. Dünyanın en büyük kişisel bilgisayar üretim firmalarından biri olmakla birlikte ülkemizde de büyük bir pazara sahiptir.

Alt markaların Toshiba markası altında toplanmasıyla birlikte Toshiba Grup ortaya çıkmış ve sürdürebilir bir toplum için hedefler belirlemişlerdir. “Yeryüzü ile Uyum İçinde, Zengin Yaşam Tarzı Sergileyen İnsanlar” temalı çalışmalarıyla doğa ile iç içe çalışmaların sürdürüldüğünü mesajını tüketicilere vermeye çalışmıştır.