Toyzz Shop, Türkiye genelindeki birçok mağazası ve internet sitesi aracılığıyla oyuncak satış mağaza zincirini oluşturmaktadır. Mağaza içerisinde anne & bebek, okul & kırtasiye, kitap ve oyuncak bölümleri bulunmakta ve çocuklar yaş gruplarına göre özel oyuncakların satışı gerçekleştirilmektedir. Yaş kategorilerini inceleyerek çocuklarınızın gelişimini destekleyecek ürünlere ulaşmanız ve bunları güvenli bir şekilde satın almanız mümkündür. Toyzz Shop müşteri hizmetleri, Türkiye genelindeki mağazalar ve ürünler hakkında bilgilendirici hizmetler verirken aynı zamanda satış sonrası destek hizmetini de sunmaktadır.

Toyzz Shop Müşteri Temsilcisi

Toyzz Shop müşteri hizmetleri 0216 499 1 999 numarasından hizmet vermektedir. Toyzz Shop müşteri temsilcisi aracılığıyla Türkiye genelinde faaliyet gösteren mağazaları öğrenebilir, ürünler hakkında bilgi edinebilir ve ürünleri öneri, soru ve şikayet başlıkları adı altında bildirebilirsiniz. Sizlerin geri dönüşleri markanın ilerleyen süreçlerde satış politikasını ve kalitesini şekillendirmesinde büyük önem taşımaktadır.

İnternet sitesi üzerinden onlarca kategoriye ait binlerce ürünün satışı gerçekleştirilmektedir. Site üzerinden satın aldığınız ürünler hakkında sipariş detayı, sipariş iptali, ürün iptali, kargo takibi, değişim ve iade işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve karşılaştığınız sorunlar hakkında Toyzz Shop müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sorunların çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.

Toyzz Shop İade ve Değişim İşlemleri

Toyzz Shop mağazasından ve internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz olarak iade etme hakkı sizlere tanınmaktadır. Belirtilen süre, ürünün sizlere ulaştığı tarihten itibaren geçerlidir. Mağazalardan satın alınan ürünleri mağazalardan, internet sitesi üzerinden satın alınan ürünleri ise sitede belirtilen talimatlarla iade edebilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünleri iade etmek için Sipariş Detayı> İade/Değişim Talep Et butonuna tıklayarak iade sebebinizi firma yetkililerine iletmeniz gerekmektedir. Daha sonra sizlere iletilen kargo firması ve ilgili iade numarasıyla birlikte ürünlerinizi belirtilen adrese göndermeniz gerekmektedir. İade işlemlerinin başarı ile sonuçlanması için ürünlerin kırılmamış, bozulmamış ve satışının bozulmamış olması gerekmektedir. İade süreci başarı ile sonuçlanan ürünlerin geri ödeme işlemleri 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir. İade ve değişim başta olmak üzere yaşayabileceğiniz diğer tüm problemler için Toyzz Shop müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.