Tozlu.com, kadın giyim sektöründe ürün üretimi gerçekleştiren ve internet sitesi üzerinden satışını yapan bir firmadır. 2001 yılında sektöre giriş yapmıştır ve daha sonrasında internet alışveriş sektörünün büyümesi ile birlikte kendi pazar payı da yükselmiştir. Sektördeki başarısını müşteri memnuniyeti ile sürdürerek tekstil ve aksesuar alanlarında ihtiyaçları karşılayacak ürünler sunmaktadır. Tozlu.com müşteri hizmetleri, internet sitesi üzerinden satılan ürünlerin bilgilendirici ve satış sonrasındaki destek hizmetini sunmaktadır.

Tozlu.com Müşteri Temsilcisi

Tozlu.com müşteri hizmetleri 0532 595 22 75 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Müşteri temsilcisi ile yapacağız görüşmelerde soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirerek çözümlenmesini sağlayabilirsiniz. Tozlu.com müşteri hizmetleri bu numara aracılığıyla telefon ile satış işlemini de gerçekleştirmektedir. Site içerisinde almak istediğiniz ürün için bu numarayı arayabilir ve siparişinizin yola çıkmasını sağlayabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin sipariş detayı, kargo takibi, ürün iptali, iade ve değişim gibi işlemleri için de Tozlu.com müşteri temsilcisi ile iletişim gerçekleştirebilirsiniz.

Tozlu.com müşteri hizmetlerinin WhatsApp hattını kullanarak sipariş vermek istiyor iseniz 0537 447 56 66 numaralı iletişim kanalını kullanabilirsiniz. Burada siparişlerinizi yazılı ve görsel şekilde bildirerek sağlıklı ve hızlı bir şekilde ürün satın alma işlemini yapabilirsiniz.

Tozlu.com İade ve Değişim

Tozlu.com adresinden satın aldığınız ürünler için belirtilen prosedürlere göre, ürünü satın aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerin iade işlemlerinin gerçekleştirilmesi için ürünlerin faturalı, etiketli, kullanılmamış, yıpranmamış ve orijinalliği bozulmamış olması gerekmektedir. Ürünler iade onayından başarılı ile geçtiği takdirde para iade tutarı hesabınıza yatırılacaktır ancak onay sürecinde başarısız olursa ürün tekrar geri ödemeli olarak sizlere gönderilecektir.

Tozlu.com adresinden satın aldığınız ürünleri tıpkı iade sürecinde olduğu gibi 14 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. 14 günlük süreçteki değişimleriniz için herhangi bir sebep bildirmeni gerekmemektedir. Değişim için gönderdiğiniz ürünlerin onay sürecinden geçmek için gerekli şartları sağlaması zorunludur. Aksi takdirde işleminiz gerçekleştirilmez. Ürün iade ve değişim işlemleri için kargo gönderimlerinizde masraflar Tozlu.com tarafından karşılanmaktadır. İade ve değişim süreçlerinde karşılaştığınız soru ve sorunlar karşısında Tozlu.com müşteri hizmetleri ile iletişim geçerek bilgi ve yönlendirme alabilirsiniz.