Tuğba Kuruyemiş, 1980 yılında Aydın’da kurulmuş ve kısa süre içerisinde Türkiye genelinde şubeler açarak gıda sektöründe ürün satışı gerçekleştirmeye başlamıştır. “Sıcak Sıcak Taptaze” sloganıyla 750’yi aşkın kuruyemiş ve gıda çeşidini taze olarak müşterilerine sunmayı hedef haline getirmiştir. Türkiye genelinde hizmet veren tüm şubelerin güler yüz sağlayarak müşteri memnuniyetinin tam anlamıyla sağlanması için çalışmalar sürdürülmektedir. Tuğba Kuruyemiş müşteri hizmetleri, memnuniyetin kalıcı olması amacıyla kesintisiz hizmet vermektedir.

Tuğba Kuruyemiş Müşteri Temsilcisi

Tuğba Kuruyemiş müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak için 0850 644 09 09 numaralı hattı kullanabilirsiniz. Tuğba Kuruyemiş müşteri temsilcisi, mağazalar ve internet sitesi üzerinden satılan ürün ve hizmetler hakkında müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla soru, öneri ve şikayetleri bildirim haline getirerek yetkililere iletmektedir. Türkiye genelindeki Tuğba Kuruyemiş mağazalarından yaptığınız alışverişleri bu numara ile değerlendirebilme imkanına sahipsiniz.

Tuğba Kuruyemiş müşteri temsilcisi, internet sitesi üzerinden satılan ürünlerin destek hizmetini de sunmaktadır. Site üzerinden satın alınan ürünlerin sipariş detayı, sipariş iptali, ürün iptali, kargo takibi ve iade gibi talepleriniz için Tuğba Kuruyemiş müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve gerekli yönlendirmeleri takip ederek bilgilendirme işleminden yararlanabilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinde yer alan “İletişim Formu” ile soru, öneri ve şikayetlerinizi daha detaylı şekilde yazılı olarak sunabilirsiniz. Bu alanda sorunlarınızı görsel olarak destekleyebilir ve ilgili mağazayı da ifade ederek gerekli incelemenin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Tuğba Kuruyemiş Ürünleri

Tuğba Kuruyemiş ürün yelpazesi içinde 750’yi aşkın seçenek bulunmaktadır. Satılan tüm ürünler müşterilere taze şekilde sunulmakta ve genel politika bu amaç doğrultusunda şekillenmektedir. Tuğba Kuruyemiş ürünleri kuruyemiş, kuru meyve, kahve çeşitleri, lokum, şekerleme, incir, el yapımı çikolata, el yapımı draje, baharat, bitki çayları, yağlar, hijyen ürünleri, fıstık ezmesi, fındık ezmesi, kestane şekeri ve mesir macunu şeklinde kategorilere ayrılmaktadır. Mağaza bünyesinde satılan ürünler yöresel lezzetler olarak desteklenmektedir. Tatlar, yöresel şekilde hazırlanmakta ve müşteriye sunulmaktadır. Ürünleri vakumlu poşetlerle talep edebilir ve sürekli taze kalmasını sağlayabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlere Tuğba Kuruyemiş internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Karşılaştığınız problemlerin çözümü için Tuğba Kuruyemiş müşteri hizmetleri destek hizmetini sunarak memnuniyetinizi sürekli hale getirmektedir.