Turkcell Superonline, Türkiye’de internet servis sağlayıcı olma amacıyla 2008 yılında kurulmuştur.  Turkcell Superonline, %100 Turkcell Grup kuruluşu olarak karşımıza çıkmakta ve en çok tercih edilen internet sağlayıcı operatörü konumuna sahip olmaktadır. Turkcell Superonline’ın Aydınevler Mah. İnönü Cad. No:20 Küçükyalı Ofispark

Maltepe​ / İSTANBUL​​ adresinde Genel Müdürlüğü bulunmakta ve firmaya 0 850 229 00 00 nolu telefon numarasından ulaşılmaktadır. Firmanın 0 850 229 75 75​ nolu bir de fax numarası bulunmaktadır.

Turkcell Superonline Ne İş Yapıyor?

2008 yılında başladığı faaliyetlerinde,  Türkiye’deki internet bağlantı hızını yükseltmeyi hedefleyen Turkcell Superonline, altyapısını Türkiye’nin dünya ile aynı anda interneti kullanabilmesini sağlamıştır. Yurdun her köşesine ışık hızında interneti yaymayı sağlamış ve halen faaliyetlerine devam etmektedir. Günümüzde online hız ve internet servis sağlayıcı geliştirme konularında kapsamlı çalışma ve yatırımlar yapmaktadır. https://m.superonline.net/ linki üzerinden firmaya ulaşılabilmektedir.

Turkcell Superonline’in Gelişme Tablosu

Turkcell Superonline bir Turkcell kuruluşudur. Turkcell, 1994 yılında hizmete girmiş ve Türkiye’de GSM üzerinden ilk defa mobil iletişimi başlatmıştır. Turkcell, Türkiye’de bulunan mobil operatörler arasında bir numara konumunda bulunur. Geniş kapsama alanı, yurtdışındaki kullanıcı sayısı ve hizmet yaygınlığı ile müşterilerinin iletişim beklentisine tam anlamıyla ve yüksek kalitede cevap verebilmektedir. Turkcell Superonlıne bu bakımdan da kalitesini kanıtlama yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Turkcell Superonlıne’ın Güçlü Yapısı 

Turkcell’in 3G’de de güçlü yapısıyla beğeni topladığı ve yurtdışı kullanımında dünyanın başarılı operatörleri arasında yer aldığı bilinmektedir. %100 olarak Turkcell Grup kuruluşu olan Turkcell Superonline’in ise kullanıcı sayısına bakıldığında Turkcell’in tüm özelliklerini yansıttığına kesin gözüyle bakılmaktadır. Turkcell Superonline, BTK tarafından gerekli görülen tüm yetkilere sahip oluşuyla internet servis sağlayıcı firmalar arasında öne çıkmaktadır.

Turkcell Superonlıne’ın Hizmetleri Neler?

Turkcell Süperonlıne, kablolu ve kablosuz ev ve iş yeri internet servis sağlayıcılık hizmetlerinin yanı      sıra

altyapı hizmetleri de sağlamaktadır.

Sabit Telefon Hizmetleri, Uydu Telekomünikasyon Hizmeti ve

Kablolu Yayın Hizmetiyle tercih edilmekte ve fiber altyapısı ile bugün 77 şehre 35.000 km’den fazla alana internet sağlamaktadır.