Family Finans ve Anadolu Finans bankalarının birleşerek ortaklık kurma çalışmalarının ardından 2005 yılında başvuruları kabul edilmiş ve bankacılık sektörü içerisindeki çalışmalarına Türkiye Finans Katılım Bankası olarak devam etmeye başlamıştır. Ortaklık çalışmaları ve hisselerin katılımlar ile daha da güçlü hale gelmesiyle birlikte Türkiye’nin katılım bankaları arasında önemli bir konuma gelmiştir. Türkiye Finans Katılım Bankası müşteri hizmetleri, banka müşterilerinin bilgi almasını, işlem yapmasını ve yönlendirmeleri sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmesine olanak sağlamaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası Müşteri Temsilcisi

Türkiye Finans Katılım Bankası müşteri hizmetleri 0850 222 22 44 numaralı iletişim kanalından hizmet vererek bankanın müşterisi olmak isteyen kişilere bilgilendirici hizmet vermektedir. Bilgilendirici hizmetlerden yararlanarak banka hesabı, kredi kartı veya kredi imkanlarından yararlanabilen müşteriler, fırsatlardan haberdar olarak finansal düzenlemeleri için daha sağlıklı kararlar alabilmektedir.

Banka müşterileri, Türkiye Finans Katılım Bankası müşteri temsilcisi aracılığıyla birçok finansal işlemlerini yapabilmektedir. Bu işlemler havale, EFT, hesap bilgileri sorgulama, hesap bilgileri değiştirme, kredi kartı borç sorgulama, kredi kartı limit sorgulama, kredi kartı limit arttırma talebi, kredi talebi, fatura ödeme, TL yükleme, otomatik ödeme talimatı verme, son işlemleri sorgulama şeklinde sıralanmaktadır. Banka şubeleri aracılığıyla yaptığınız birçok işlem Türkiye Finans Katılım Bankası müşteri hizmetleri aracılığıyla hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası İletişim

Türkiye Finans Katılım Bankası iletişim numarası olarak 0850 222 22 44 olarak belirtilen müşteri hizmetleri numarasını kullanmaktadır. Bu numara aracılığıyla sizlere en yakın banka şubesini öğrenebilir veya müşteri temsilcisi aracılığıyla da banka müşterisi olabilirsiniz. Türkiye genelinde müşterilerin rahatlıkla ulaşabileceği düzeyde banka şubeleri ve ATM cihazları bulunmaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası bireysel, KOBİ ve ticari faaliyette bulunan kişi ve kurumlara finansman desteği sağlamaktadır. Müşterilere kart, kredi kartı, kredi desteği, ihtiyaç finansmanları, yatırım hizmetleri ve finansman hizmetleri sağlanmaktadır. Sunulan hizmetler ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak için Türkiye Finans Katılım Bankası müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek detaylı açıklamalardan yararlanarak banka müşterisi olabilirsiniz.