Turknet, Türkiye’de internet servis sağlayıcısının yanı sıra telefon telekomünikasyon hizmetlerini de gerçekleştiren şirkettir. Türkiye’deki ilk çalışmalarına 1996 yılında başlamış ve internet paketi satışını gerçekleştirmiştir. Şirketin kurulduğu ilk dönemlerde Türkçe portal, Türkçe forum ve kişisel web alanı sunması kullanıcılar tarafından ilgi uyandıran hamleler olarak yorumlanmıştır. Turknet müşteri hizmetleri, internet ve telekomünikasyon satışı gerçekleştiren şirketin satış öncesi bilgilendirme ve satış sonrası destek çalışmalarını sürdürmekte olan birimidir.

Turknet Müşteri Temsilcisi

Turknet müşteri hizmetleri 0850 288 80 81 numaralı iletişim kanalından hizmet vererek satışı yapılmakta olan internet paketlerinin ve telekomünikasyon ürünlerinin tanıtımını yapmaktadır. Satışı yapılmakta olan ürünler hakkında detaylı bilgiler öğrenerek sizlere en uygun paketi seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnternet paketlerinde sunulan hizmet modelinin değişkenlik göstermesi, bölgedeki alt yapı ile doğrudan bağlantılı olduğu için Turknet müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek adresinizi bildirebilir ve hangi paketlerden yararlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Alt yapıdan kaynaklı olarak her bölgede sunulan maksimum hız değişkenlik gösterebilmektedir.

Turknet kullanıcısı iseniz, kullanmakta olduğunuz ürünleri değerlendirmek için Turknet müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bildirimleriniz soru, öneri, şikayet ve teşekkür başlıkları adı altında kayıt edilirken, olası problemleriniz incelenerek çözüme kavuşturulmaktadır. İnternet kullanıcıları fatura bilgileri, fatura ödeme, bağlantı sorunları, kesik bağlantı, internet dondurma, paket değiştirme, sözleşme sonlandırma gibi birçok konu hakkında işlem yapmak için Turknet müşteri hizmetlerini kullanabilmektedir.

Turknet Online İşlemler

Turknet şirketi, birçok işlemin online olarak yapılabilmesine olanak sağlamaktadır. Turknet kullanıcısı iseniz online işlemlerden yararlanabilmek için;

  • Turknet internet sitesine giriş yapınız.
  • Ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan seçeneklerden “Turknet online işlemleri” seçiniz.
  • Turknet şirketinin sizlere tanımladığı kullanıcı bilgilerini girerek işlemlerinizi ve sorgulatmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Giriş ekranında Kullanıcı Adı/ Müşteri Numarası/ TCKN ek olarak şifreniz istenmektedir.

Turknet Abonelik Detayları

Turknet, kullanıcılarına internet hizmeti sağlarken taahhütsüz işlem gerçekleştirmektedir. Kullanıcılar dilediği zaman üyeliklerini iptal ederek sadece iptal ettikleri güne kadar yaptıkları kullanımları ödemek zorundadır. Bunlara ek olarak herhangi bir ödeme istenmemektedir. Turknet ürün ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için Turknet müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.