TürkTraktör, Türk otomotiv sektörünün halen faaliyette olan ilk üretici kuruluşudur. Üretim hayatına 1954 yılında başlayarak önce Amerika kıtası başta olmak üzere 130’dan fazla ülkeye ihracat yaparak ülkemizin en önemli kuruluşlarından bir tanesi olmuştur. Faaliyetleri sonucunda modern tarımı şekillendirme vizyonu ile yürütülen çalışmalar sonucu yıllık 50 bin adet traktör üretim kapasitesine sahip tesisler kurulmuştur. Ülkemiz, dünya genelinde en çok traktör satışı yapılan 5. Ülke konumunda yer alırken ülkemizin traktör satışı liderliğini de TürkTraktör yapmaktadır. Ülkemizdeki çalışmaları Koç Holding bünyesine bağlı olan TürkTraktör kesintisiz olarak liderliğini 12. Yılına taşımıştır. Ar-ge çalışmalarını sürdüren TürkTraktör, Tier-4 motorun üretimini gerçekleştirerek Avrupa’ya ve Amerika’ya ihracat yapmaya başlamıştır. Günümüz itibariyle çalışmaya devam eden TürkTraktör, ürün gamını genişletmeye ve hedefleri doğrultusunda çalışmaya devam etmektedir. Büyüyen tarım gücünden doğacak ekipman ihtiyacını karşılamak için birçok ürünün tanıtımını gerçekleştirmektedir.

TürkTraktör Müşteri Çağrı Merkezi

Ülkemizin yerli üreticisi olan TürkTraktör, bunun avantajını kullanarak ülkemiz genelinde birçok insana ulaşmış durumdadır. Ürünlerin servis ve yedek parça ihtiyacını karşılamak amacıyla ülke genelinde birçok servis merkezi bulunmaktadır. Türk Traktör’ün sizlere daha iyi hizmet verebilmesi için görüş ve önerilerinizi paylaşmanız önem teşkil etmektedir. 444 0 648 numaralı çağrı merkezi hattından ulaşarak TürkTraktör ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi edinebilir, istek ya da şikayetlerinizi iletebilir, yedek parça ve servis ihtiyaçlarınız için yetkili kişilere yönlendirilebilirsiniz. Başvurularınız ilgili bölümler tarafından değerlendirip kısa süre içinde sizlere dönüş sağlanacaktır.

TürkTraktör Vizyonu

“Toprak işlemeden hasada, her ekipman burada!” sloganıyla uzun yıllardır Türk çiftçisinin tarım ekipman ihtiyacını karşılayarak ülke ekonomisine katkı sunan TürkTraktör, yaptığı çalışmalarla dünya genelinde çiftçilerin takdirini kazanmış durumdadır. Türkiye’de tarım sektörünün sürdürülebilirliğine yönelik geliştirme çalışmalarına devam eden firma, aynı zamanda toprak ve hasat verimi arttırmak için dijital dönüşüm çalışmaları da yaparak sadece tarıma değil, sanayiye de katkı sağlamayı hedeflemektedir. TürkTraktör, ileriye dönük olarak tarım ekipmanları ve traktör pazarlarında liderliğini ve yıllardır sürdürdüğü büyümeyi, bayi yapılanmasını daha güçlendirerek, servis ve satış sonrası destek hizmetlerini müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirmeyi, Türk çiftçisini yeniliklerle buluşturmayı daima hedeflemektedir.