U.S. Polo markası, 1890 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuştur. Dünya genelinde global ölçekte hazır giyim perakendeciliği yapmaktadır. Polo ismini taşımasının sebebi ABD’de polo sporunun yönetim birimi olan Birleşik Devletler Polo Birliği’nin resmi markası olmasıdır. Dernek tarafından marka oluşturulmuş ve daha sonrasında yine derneğe bağlı olan bir şirkete devredilerek çalışmaları desteklenmiştir. U.S. Polo müşteri hizmetleri, ülkemizde satışı yapılan Polo marka ürünlerin destek hizmetini gerçekleştirmektedir.

U.S. Polo Müşteri Temsilcisi

U.S. Polo müşteri hizmetleri hafta içi her gün 09:00 – 19:00 saatleri arasında 444 60 44 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Türkiye’deki U.S. Polo ürünlerinin temsilciliğini Aydınlı Grup yapmaktadır. Bu nedenle U.S. Polo müşteri hizmetleri departmanı da Aydınlı Grup bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. U.S. Polo mağazalarından veya internet siteleri üzerinden satın aldığınız ürünlerin değerlendirmesini soru, öneri ve şikayet başlıkları altında bildirebilir ve sürecin ilerleyişini takip edebilirsiniz.

U.S. Polo müşteri hizmetleri, internet sitesi ve mağazalardan alınan ürünlerin iade ve değişim işlemleri için yönlendirmeler yapmakta ve oluşabilecek olası sorunların çözümünü sağlamaktadır. İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin sipariş detayı, sipariş takibi, ürün iptali, kargo takibi, iade ve değişim işlemleri için U.S. Polo müşteri hizmetlerini arayabilir ve gerekli yönlendirmeleri takip ederek işlemlerinizi kısa sürede içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

U.S. Polo İade ve Değişim Koşulları

U.S. Polo müşteri hizmetleri tarafından belirtilen iade ve değişim prosedürlerine göre, kişiler sipariş ettikleri ürünü teslim aldıktan sonraki ilk 14 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir. İade etmek için herhangi bir neden gerekmemektedir. İade işlemleri mağazalardan kabul edilmemektedir. Ürünleri belirtilen adrese göndermeniz ve işlemleri başlatmanız gerekmektedir. Ürünlerin iade onayı alabilmeleri için kullanılmamış, yıpranmamış, faturalı, etiketli ve orijinal ambalajıyla birlikte iade edilmesi şart olarak belirtilmiştir. İnternet sitesi üzerinden satılan ürünler yukarıdaki iade şartlarını sağlıyor ise 60 güne kadar iade konusunda geniş hizmet sağlanmaktadır.

U.S. Polo müşteri temsilcisi tarafından belirtilen prosedürlere göre değişim taleplerinizi sizlere en yakın mağazalardan gerçekleştirebilirsiniz. Değişim talebi için ürünlerin iade şartlarında olduğu gibi gerekli detayları sağlaması gerekmektedir. Sadece internet sitesinde satılan ve kampanyalı ürünlerin değişimi yine internet sitesi üzerinden gerçekleşmektedir. İade ve değişim sürecinde karşılaştığınız sorunların çözümü için U.S. Polo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.