Ülker, Asım Ülker ve Sabri Ülker adlı iki ortak tarafından 1944 yılında kurulan gıda üretici şirketidir. Uzun yılları kapsayan tecrübesiyle Türkiye’nin her noktasında ürünlerinin satışı gerçekleştirilirken aynı zamanda 100’ü aşkın ülkeye de ürün ihracatı yapılmaktadır. Kurulduğu dönemde bisküvi üreticisi olarak anılmış daha sonrasında gıda yan ürünlerini ürün yelpazesine ekleyerek çeşitliliğini arttırmıştır. Günümüzde Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları içerisinde yer almaktadır. Ülker müşteri hizmetleri, ürün bilgilendirmesini ve satış sonrasında destek hizmetini sunmaktadır.

Ülker Müşteri Temsilcisi

Ülker müşteri hizmetleri 0212 567 15 67 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Ülker müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek satışı yapılan ürünler hakkında bilgi edinebilir, bayilik işlemleri için başvuru yapabilir ve karşılaştığınız durumları soru, öneri ve şikayet olarak bildirebilirsiniz. Satışı yapılan ürünlerin memnuniyeti arttırması ve sürecin her zaman sağlıklı ilerleyebilmesi için sizlerin geri dönüşlerine önem verilmektedir.

Ülker markalı ürünlerde karşılaştığınız problemler için bildirim yaptığını takdirde ortalama 3 gün içerisinde sözlü veya mesaj yoluyla geri dönüşler sağlanmakta ve problemlerinizin çözümü için açıklamalar yapılmaktadır. Bu süreç, yoğunluğa bağlı olarak çok daha kısa sürede de çözümlenebilmektedir.

Ülker Ürünleri

Ülker markası başta bisküvi olmak üzere gıda sektöründe birçok farklı kategoride ürün üretimini gerçekleştirerek Türkiye’ye ek olarak 100’lerce ülkeye satışını yapmaktadır. Bu kategoriler kişisel bakım ve sağlık, kek, dondurulmuş gıdalar, çikolata ve çikolatalılar, bisküvi, kraker, gofret, bebek ürünleri, light ve diyabetik ürünler, margarin ve sıvı yağlar, şekerleme, sakız ve sıcak içecekler olarak belirtilmektedir.

Ülker Sponsorluk

Ülker firması, Türkiye ekonomisi için önemli bir yer tutan köklü kuruluşlardandır. Bu süreçte etkinlikler ve spor müsabakaları başta olmak üzere çeşitli sponsorluk çalışmaları sürdürülmektedir. Sanat etkinlikleri, atölyeler ve konserler ile halkın mutluluğuna olumlu etki edecek çalışmalar yapılmakta ve bu süreçteki giderler Ülker tarafından karşılanmaktadır. Toplumsal ve sosyal konularda sponsora ihtiyaç duyulan etkinlikler için online bir şekilde “Sponsorluk Başvurusu” talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede yapacağınız etkinliklerin maddi ve manevi desteği şirket tarafından karşılanabilir. Ülker şirketine ait ürünler, bayilikler ve sponsorluklar ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için Ülker müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.