Dünyanın dört bir yanında binlerce hissedarı olan %100 şekilde halka açılmış açık, şeffaf ve uluslararası bir şirket olan Unilever şirketi, bugün dünyanın 190’dan fazla ülkesinde, her gün 2,5 milyar insana ulaşıyor ve tüketicilerin beslenmelerine yardımcı oluyor. Beslenme ihtiyacının dışında kendilerini, evlerini temiz ve ferah tutmak için tercih ettikleri onlarca ürünü üretiyor, pazarlıyor ve dağıtıyor. Unilever firması, Türkiye’de 100 yılı aşkın bir süredir katma değer yaratmaktadır. Türkiye’de her 10 evin 9’unda bir Unilever ürününe rastlanmaktadır.  Unilever, Türkiye’deki ilk yatırımını 1952 yılında SANA fabrikasını kurarak gerçekleştirmiştir.

Unilever Markası Müşteri Temsilcisi

Unilever markasının Türkiye internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın formunu doldurarak firmanın sizlere ulaşmasını sağlayabilir veya 444 25 19 numaralı tüketici hattını arayarak şirket, marka ve ürünlerle alakalı soru ve görüşleriniz hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Birlikte çalıştıkları ve ürün satışı yaptıkları herkes, temas edilen tüm topluluklar ve üzerinde etki sahibi oldukları çevreye karşı kurumsal davranışlar konusunda en yüksek standartları benimseye ilke haline getiren Unilever, sizlerin görüş ve önerilerine kapılarını açmıştır. Birçok farklı şekilde müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlarken, markalar, ticari operasyonlar ve ilişkiler gönülleri fetih etmek için ön planda tutulmaktadır. Dünyanın hangi ülkesine olursa olsun satılın ürünler hakkında standartları koruyarak yönetişim ve kurumsal sorumluluğuna da göstermektedir.

Unilever Markası Vizyonu Hakkında

Unilever Türkiye olarak, Türkiye genelinde 8 fabrika yatırımı, 5000’i aşkın çalışanı ve 34 ülkeye ihracatıyla ekonomiye büyük ölçekli katma değer sağlayarak katkıda bulunmaktadır. Gıda, dondurma ve içecek, ev, kişisel bakım ve güzellik kategorisinde tanınmış ve ön planda olan birçok lider markaları tüketicilerin beğenisine sunmuş bulunmaktadırlar. Aynı zamanda, çevresel etkisi büyük olan bu firma sürekli olarak iyileştirme ve sürdürülebilir bir işletme olma konusundaki uzun vadeli hedefleri konusunda oldukça kararlı adımlar atmaktadır. Bunu yapmasının amacını “temizliği yaygınlaştırmak; kadınların iş yükünü azaltmak, sağlığı desteklemek ve kişisel cazibeyi arttırmak, ürünleri kullanan kişilere hayatın çok daha keyifli ve ödüllendirici olabileceğini göstermek” olarak belirtmişlerdir.