Vakıfbank, vakıf kültürünü bankacılık sektörüne yansıtarak bireysel ve ticari müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanması amaç edinerek 1954 yılında kurulmuştur. Değerleri, yönetim şekli ve vizyonu vakıf değerleriyle örtüşmektedir. Kurulduğu tarih itibariyle Türkiye’nin en köklü bankaları sıralamasında yer almaktadır. Bünyesi altında birçok iştiraki bulunmaktadır ve finans sektörünün her noktasında çalışmalarını sürdürmek için devamlı büyümeyi esas almaktadır. Vakıfbank müşteri hizmetleri, banka müşterisi olan veya olmayan kişilere bilgilendirici ve destek hizmetini sunmaktadır.

Vakıfbank Müşteri Temsilcisi

Vakıfbank müşteri hizmetleri 0850 222 07 24 numaralı iletişim kanalından hizmet vererek finansman ve kredi işlemleri için ön bilgilendirme hizmeti yapmaktadır. Vakıfbank müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde, Vakıfbank müşterisi olmasanız dahi sunulan hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde banka şubeleri ve dijital bankacılık kanallarından aldığınız hizmetleri değerlendirebilir, soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirim yapabilirsiniz. Vakıfbank müşteri hizmetleri, Vakıfbank müşterilerinin finansal yönlendirme ve bilgilendirme işlemlerini de yapmaktadır. Vakıfbank müşteri temsilcisi aracılığıyla banka hesap bakiyesi, kredi kartı limit sorgulama, kredi kartı borç sorgulama, banka kişisel bilgi güncelleme, havale, EFT, fatura ödemesi, kredi talebi gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilcisinin gerekli doğrulamaları yapması ile birlikte finansal yönlendirmeleriniz yerine getirilmektedir.

Vakıfbank Kredi

Vakıfbank bireysel, KOBİ, ticari ve kurumsal alanlarda kredi olanağı sunmaktadır. Kişilerin ve ticari faaliyette yer alan kuruluşların ihtiyaçlarının giderilmesi ve ekonomik büyümenin güvenli sürdürülebilmesi amacıyla çalışmalar yürütülmektedir.

  • Bireysel müşteriler kredi, dijital bankacılık, kartlar, yatırım, mevduat ürünleri, ödemeler, hizmetler, sigorta ve emeklilik işlemlerinden yararlanabilmektedir.
  • KOBİ’ler için KOBİ dost kredileri, KOBİ sektör paketleri, nakit yönetimi, yatırım, dış ticaret, üye işyeri ve POS olanakları sunulmaktadır.
  • Ticari faaliyette bulunan kişilerin ekonomik sürece desteğinin sürmesi amacıyla ticari kredi, dış ticaret, Business Card, nakit yönetimi, yatırım, sigorta, emeklilik, faktöring ve leasing olanakları sunulmaktadır.
  • Kurumsal alanda sunulan destekler kurumsal kredi, dış ticaret, nakit yönetimi, faktöring, leasing, yatırım, sigorta ve emeklilik olarak sıralanmaktadır.

Kredi ve destek paketleri hakkında detaylı bilgiler alarak işlemlerinizi başlatmak istiyor iseniz Vakıfbank müşteri hizmetleri ile görüşmeler gerçekleştirerek destek hizmetinden yararlanabilirsiniz.