Vakko temelinde 1934 yılında Vitali Hakko tarafından küçük bir şapka dükkânıdır. Günümüzde hazır giyim ürünleri üretimi ve satışı yapan bir şirkettir. Şapka dükkânından Vakko firmasına dönüştükten sonra kaliteli kumaşlarla eşarplar üretmeye başlamıştır. Kaliteli kumaşları yün, pamuk ve Türk ipeğinden tercih etmiştir.

1982 yılında Türkiye’nin ilk gençlik markası vakkorama açılmıştır. Günümüze kadar kalitesinden hiç ödün vermeden yoluna devam etmiştir. Kendi sektörü içerisinde birden fazla yenilikler yaparak günümüze kadar ulaşan Vakko şirketi müşteri ilişkileri olarak da müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Kurumsal ulaşım için iletişim@vakko.com.tr adresinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Vakko özel hizmet hattı oluşturarak müşterilerine ayrıcalıklı iletişim için haftanın 6 günü 09:00-18:00 arası hizmet vermektedir. 0216 454 08 00 veya 0212 482 04 04 numaralı müşteri ilişkileri hatları üzerinden soru görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Kurumsal satış gerçekleştirmek için 0549 723 96 41 veya 0549 785 29 18 numaralı telefonlar ile ya da mail adresleri olan kurumsalsatis@vakko.com.tr üzerinden mail yolu ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Vakkocard Ayrıcalıkları Nelerdir?

Vakko firmasının müşterileri için tanımış olduğu ayrıcalıklardan birisi vakkocard’dır. Vakkocard kullanıcıları alışveriş esnasından anında indirim kazanırlar. Kartın cirosu her 1 Ocak tarihinde sıfırlanmaktadır. Kart kullanıcıları konsinye ve kampanyalı ürünlerde kartı kullanamaz herhangi bir avantajından faydalanamaz. Sadece sezon ürünlerindeki satışlar için geçerli bu kart indirim kuponu ile birleştirilip kullanılamaz.

Vakko İade İşlemleri

Satın alınan ürünü 30 iş günü içinde ambalajı bozulmadan herhangi bir deformasyonu olmadan iade etme şansınız vardır. Sistemde yer alan iade formu ile birlikte gönderim sağlayabilirsiniz. Müşteri yetkilileri tarafından incelenen ürünün cevabı en kısa sürede tarafınıza mail yolu bildirilir.

Vakko Müşteri İletişim

Müşteri hizmetleri noktasında müşteri memnuniyeti göz önünde tutularak güçlü bir iletişim ağı oluşturulmuş olup bireysel ya da kurumsal iletişim sağlanabilir. Kurumsal olan iletişimler için kurumsalsatis@vakko.com.tr adresi ile bireysel ulaşım için iletişim@vakko.com.tr adresinden mail ortamında sorularınızı iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numaraları ise bireysel müşteri için 0216 454 08 00 veya 0212 482 04 04 olup iletişimi kesintisiz sağlanmaktadır.