Vatan Bilgisayar 1983 yılında Elmadağ Ankara’da kurulmuştur. Bir grup bilgisayar programcısı tarafından kurulan Vatan Bilgisayar, Türkiye’nin ilk Bilgisayar Mağazası olma özelliğini taşımaktadır.  Bilgisayar ve program satışı yapmakta olan mağaza zamanla geliştirilmiş ve günümüzde bir dünya markası halini almıştır.
Vatan bilgisayar, bilgisayar alanına giren her türlü cihazın, üretim, satış, pazarlama, bakım ve onarım faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Vatan Bilgisayar’ın İletişim Hat numarası 0850 222 56 56‘dır.

Vatan Bilgisayar’a Nasıl Ulaşılır?

Kuruluşundan itibaren sektörün de sürekli gelişim göstermesiyle Vatan Bilgisayar’da da son derece büyük gelişmeler yaşanmıştır. 1996 yılında perakende satış alanına yönelen marka, Olivetti ürünlerinin de satışını ve Türkiye’de tek dağıtıcısı olma ünvanını almıştır. info@vatanbilgisayar.com linki üzerinden Vatan Bilgisayar’ın çağrı merkezi hizmetlerine ulaşılabilmektedir. Kaliteli ürün ve tedarik hizmetleriyle her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedef alan bir firmadır.

Vatan Bilgisayar Hizmet Konuları

Vatan Bilgisayar Türkiye’nin en büyük bilgisayar markasıdır. Marka  2002 yılında Türkiye’nin ilk Teknoloji Hiperstoru olma özelliğini taşımaktadır. Türkiye’de  tüm teknoloji ürünlerinin satış hizmet ve yetkisine sahip olan firmanın, Türkiye’nin hemen hemen tüm şehirlerinde mağazaları bulunmaktadır. info@vatanbilgisayar.com linki üzerinden Vatan Bilgisayar’ın tüm internet ve fiziki mağazalarına ulaşılabilmektedir. Vatan Bilgisayar, bilgisayar, cep telefonu, tablet, laptop, notebook, akıllı saat ve dijital tüm teknolojik cihazların satışını yapmaktadır. 2006 yılında dünyanın en büyük Teknoloji Marketi haline gelen Vatan Bilgisayar, Ankara Söğütözü’nde 18,650 m2’lik bir alanda tesis kurmuştur.

Vatan Bilgisayar’ın Diğer Teknolojik Ürünleri

Vatan Bilgisayar, doğru iş için doğru personel prensibini ilke almış olan bir çalışma skalasına sahiptir. Bu skalada personellerini kişisel ve kariyer gelişim konusunda  destekleyici olan eğitim seminerlerine katılma imkanı sunmaktadır. Çalışanların müşteri memnuniyet ilkesine tabi olmaları, bağlı kalmaları ve gelişmelerini tam anlamıyla sağlamaları için otokontrol sistemleri sürekli desteklenmektedir. Tv, ev elektroniği, ofis elektroniği, kamera, telefon, bilgisayar ve çeşitleriyle teknolojik olan tüm ürünler Vatan Bilgisayar’ın satışa sunduğu cihazları oluşturmaktadır. Vatan Bilgisayar’a info@vatanbilgisayar.com linki üzerinden ve 0850 222 56 56 çağrı merkezi üzerinden ulaşılabilmektedir.