Yıllardır ülkemizde hizmet vermekte olan teknoloji markası Vestel, 1984 yılında Manisa’da kurulmuş olup, 1994 yılında Zorlu Holding tarafından satın alınmıştır. Yaptığı üretimlerle ülkemizi ön plana çıkaran firma, güvenilirliği ve müşteri memnuniyetiyle oldukça sevilmektedir.

Ülkemizin yanı sıra dünya çapından da bilinen bir marka haline gelmiş olan Vestel, her geçen gün büyümekte ve daha fazla üretim yapmaktadır. Beyaz eşya, cep telefonu, ev elektroniği ve televizyon sektöründe üretimler yapmakta olan firmanın birçok alt markası da bulunmaktadır. Manisa’da bulunan 1,1 milyon metrekarelik fabrikasında bu üretimler yapılmaktadır. Bilinen bazı alt markaları Regal, Seg, Finlux, Luxor gibi örneklerle çoğaltılabilir.

Her firmada olabileceği gibi Vestel’de de zaman zaman problemler karşımıza çıkabiliyor. Bu problemler neticesinde bir Vestel servisine başvurabilir veya Vestel müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Vestel Telefon Numaraları

Bir Vestel müşterisi destek almak için iki farklı telefon numarasıyla iletişime geçebilir. Telefon üzerinden konuşma ile destek veren marka, aynı zamanda Whatsapp üzerinden de müşterilerine destek vermektedir.

Vestel Müşteri Hizmetleri Numarası:

0850 222 4 123

Vestel Whatsapp Destek Hattı:

0536 075 4 123

Bu iki numara üzerinden dilerseniz mesaj atabilir dilerseniz de arama yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Arama yaptığınızda sizi karşılayan telesekreter komutlarını dinleyerek adımları uygulayıp ilgilki alana ulaşabilirsiniz. Yoğunluğa göre değişiklik göstermekte olan bağlanma süreleriyle temsilcinize bağlanabilir ve sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.

Vestel Müşteri Hizmetleri Numarasının Aranma Nedenleri

Birçok farklı sebepten dolayı müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Mesela Vestel kampanyaları hakkında bilgi almak için arama yapabilirsiniz. Temsilci sizi kampanyalar hakkında detaylı olarak bilgilendirecektir. Size uygun kampanya olması doğrultusunda gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Ayrıca Vestel marka satın aldığınız bir üründe baş gösteren problemler için de müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Temsilciniz sizden gerekli bilgileri istedikten sonra sorununuza çözüm arayacak ve size en doğru yönlendirmeleri yapacaktır. Bu vesile ile de sorunlarınız en kısa sürede çözüme kavuşacaktır.

Size en yakın servise ulaşmak için de müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Size en yakın servisi kolay şekilde öğrenebilir ve irtibat numarasını kolay şekilde alabilirsiniz. Ayrıca firma için görüşlerinizi, sorularınızı ve önerilerinizi de müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolayca bildirebilirsiniz. Satış yapan mağazalar hakkında da şikâyetlerinizi bırakabilirsiniz. Tüm sorunlarınız kolay yoldan çözüme kavuşacak ve memnuniyetiniz açısından firmanın tüm imkanları sağlanacaktır. Yazımızın başında da müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olduğundan bahsetmiştik.