Volkswagen marka araçlar, 1937 yılında Almanya’da tep tip model olarak üretilmeye başlanmış ve halka sunulmuştur. Almanca kelime anlamı “halkın arabası” anlamını taşımaktadır. Bağlı olduğu şirketler grubunun çatısı altında birçok araba markası bulunmaktadır. Tasarımları, dayanıklı olması ve Alman teknolojisi ile donatılması, Avrupa kıtası başta olmak üzere global ölçekte ilgi çekmektedir. Volkswagen müşteri hizmetleri, Türkiye’de de satış bayileri bulunan markanın satış öncesi bilgilendirme ve satış sonrası destek çalışmalarını sürdürmektedir.

Volkswagen Müşteri Temsilcisi

Volkswagen müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak için 444 89 24 numarasını kullanabilirsiniz. Volkswagen müşteri temsilcisi ile yapacağınız canlı görüşmeler sonucunda satış bayiliklerini, satışı yapılan araçları, fiyat listesi, teslim tarihi ve ödeme seçenekleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Volkswagen otomobil üreticisi, kullanıcıların deneyimlerini kayıt altına alarak ilerleyen süreçlerde üretimi gerçekleştirilecek olan otomobiller için yeni dizaynlar yapmaktadır. Teknolojik alt yapı, dayanıklılık ve rahatlığın aynı araçlarda bulunması için müşterilerin talep ve istekleri önemsenmektedir. Sizler de kullanıcı deneyimleriniz hakkındaki duygu ve düşüncelerinizi bildirmek için Volkswagen müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Volkswagen müşteri hizmetleri, satış sonrası destek çalışmalarını da sürdürmektedir. Türkiye genelinde bulunan satış bayiliklerine ek olarak yetkili servis ağları ve yol yardım ekipleri bulunmaktadır. Volkswagen yol yardım, acil servis, çekici, onarım, onarım sırasında mobilite ve konaklama hizmetlerini kapsamaktadır. Her araç sahibi bu imkanlardan yararlanabilmektedir. Yolculuk sırasında arıza, kaza, akü değişimi veya lastik değişimi gibi oluşabilecek olası problemler için Volkswagen müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir, Volkswagen yol yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Volkswagen Yol Yardım

Volkswagen yol yardım 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren destek çalışmalarındandır. Aracınız yolda yaşadığı problemlere hızlı ve ücretsiz çözüm sunan Volkswagen, yaşanabilecek olası arızaları uzman teknisyenler tarafından onarmaktadır. Teknisyenlerin Volkswagen bünyesinde yer alması sebebiyle aracınızın ikinci el değeri korunmaktadır. Aracınızın çekilerek servislerde onarılması gerektiği dönemlerde ise ücretsiz çekici devreye girerek işleminizi gerçekleştirmektedir. Volkswagen yol yardım olanağından yararlanmak için 444 89 24 numaralı Volkswagen müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda adres ve araç bilgileriniz alınmakta, ekipler kısa süre içerisinde bulunduğunuz noktaya yönlendirilmektedir.