Yapı ve Kredi Bankası ülkemizde kısa adıyla Yapı Kredi olarak bilinir. İstanbul’da 1944 yılında Kazım Taşkent tarafından kurulmuş olan Yapı Kredi Bankası, Türkiye’nin ilk özel bankası olma ünvanını taşımaktadır. 75 yıl önce kurulmuş olan Yapı Kredi bankası, büyük müşteri portföyüne sahip olan ve tüm bankacılık hizmetlerinin sunulduğu özel bankalardan ilkidir.  Azerbaycan, Bahreyn, Hollanda, İsviçre ve Rusya’da faaliyet sunmakta olup, 444 0 444 nolu çağrı merkezi üzerinden müşterilerine ve müşteri olmak isteyen herkese hizmet sunmaktadır.

Yapı Kredi Bankası İletişim Kanalları

Yapı Kredi bankası sunmuş olduğu ürün ve hizmetler,  kültürel ve sosyal konulardaki girişim, ekonomik anlamda kalkınmaya ve toplumsal yapılanmaya sunmuş olduğu yenilik ve desteklerle öncülüğünü günümüze kadar sürdürmüş olan bir bankadır. Bankanın 0850 222 0 444 nolu telefonundan 24 saat banka müşteri hizmetleriyle iletişim kurmak mümkündür. Yapı Kredi bankasının güçlü kuruluş yapısında

1975 yılının önemi büyüktür.  Türkiye’de döviz alanında ilk yetkileri alan banka olma ünvanını Yapı Kredi bankası elinde tutmaktadır.  1983 yılında ise Ortadoğu’nun en kaliteli ilk Türk bankası olmuştur.

Yapı Kredi Bankasının Online İletişim Kanalları

Yapı Kredi bankası, müşteri hitabı bakımından kaliteli banka olma özelliğini 1980 yılından beri taşımaktadır. Yapı Kredi Bankasına yapıkredi.com.tr adresinden de ulaşılabilir. Banka ilklerin bankası olma özelliğini her zaman bünyesinde barındırmıştır.

Yapı Kredi Bankası İletişim Kanalları

Yapı Kredi Bankası’nın Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunmaktadır. Yapı Kredi kurulduğu yıldan bu yana, müşteri odaklı, yenilikçiliği ve farklılığı ön planda tutan yaklaşım göstermektedir. Bankacılık konusuna farklı anlamda yaklaşan kurumsal yapı, piyasadaki konumunu yükseltmek ve yararlı hizmetler sunma prestiji ile faaliyetlerine devam etmektedir. Ülkemizin günümüzde faaliyet sunan bankaları arasında üçüncü sırada bulunan Yapı Kredi Bankasına telefon numaraları ve e mail adresleri aracılığıyla ulaşılmaktadır. Yapı ve Kredi Bankasının Genel Müdürlük

Adresi:    Yapı Kredi D Blok Plaza Büyükdere Cad. Levent 34330 Beşiktaş – İstanbul Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük telefon numarası ise     0 (212) 339 70 00’dır.