Atasun Optik, gözlük ve gözlük aksesuarları satışını yapmak amacıyla 2007 yılında hizmet vermeye başlamıştır. GrandVision firmasının iştiraki olarak Türkiye’deki çalışmalarına başlamış ve arkasındaki firmanın global ölçüdeki büyüklüğü sayesinde çeşitlilik ve mağaza konusunda hızlı bir ilerleyiş göstermiştir. “İyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma” sloganını benimseyerek 44 ülkede 7.000’den fazla mağaza çalışmalarını sürdürmektedir. Atasun Optik müşteri hizmetleri, ürün satış öncesi bilgilendirme ve satış sonrası destek hizmetiyle müşterilerin yanında olmaktadır.

Atasun Optik Müşteri Temsilcisi

Atasun Optik müşteri hizmetleri 444 67 85 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Atasun Optik müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde kullandığınız ürünler hakkında bilgi alabilir veya karşılaştığınız tüm durumlar için soru, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Atasun Optik WhatsApp destek hattı da 0850 360 08 90 numarasından hizmet vermektedir. Bu bağlantıyı kullanarak yapacağınız bildirimleri yazılı ve görsel şekilde Atasun Optik müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Atasun Optik mağazaları veya internet sitesinden yaptığınız siparişlerin teslim aşamalarını sipariş detayı, sipariş iptali, kargo takibi, iade ve değişim işlemleri gibi satış sonrası desteğinizi Atasun Optik müşteri hizmetleri ile alabilirsiniz.

Atasun Optik İade ve Değişim

Atasun Optik mağazalarından satın aldığınız ürünleri 7 gün içerisinde yine Atasun Optik mağazalarından değiştirebilirsiniz. Ürünlerin değişim hakkı ise teslim aldığınız günden itibaren 30 gün olarak belirlenmiştir. İnternet sitesi üzerinden satın alınan ürünlerin iade süresi, ürünün sizlere ulaştığı günden itibaren 14 gün olarak belirlenmiştir. İnternet sitesi üzerinden sipariş iadesi işlemini başlatarak sizlere verilen kodu kullanabilir ve kargo ücreti ödemezsiniz. Gerekli kontrolün yapılmasının ardından iade edilecek tutar en geç 14 gün içerisinde sizlere ulaştırılmış olacaktır. Atasun Optik müşteri hizmetleri iade ve değişim işlemleri için sizlere bilgilendirme çalışması yapmaktadır.

Atasun Optik Ürünleri

Atasun Optik, kadın, erkek ve çocuk olmak üzere tüm yaş grubunun gözlük ve gözlük aksesuarlarının satışını yapmaktadır. Mağaza içerisinde birçok markanın orijinal ürünleri bulunmakla birlikte daha iyi hizmet vermek amacıyla sürekli olarak yenilenmeye ve gelişim göstermeye çalışılmaktadır. Herkesin ürünlere rahatlıkla ulaşması amacıyla mağazalar, internet mağazası ve telefon uygulamaları eş zamanlı olarak hizmet vermektedir. Atasun Optik müşteri temsilcileri “İyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma” ilkesiyle hareket etmektedir.