Peugeot markası, PSA Peugeot Citroen şirketinin çatısı altında araba üretimi gerçekleştirmektedir. Şirket Fransa merkezlidir ve üretimin büyük çoğunluğu bu bölgede yapılmaktadır. Üretim faaliyetlerine 1810 yılında el aletleri üreterek başlayan Peugeot, 1900’lü yılların başında otomobil üretmeye başlamış ve ürün yelpazesini motosiklet ve bisiklet ile genişletmiştir. Peugeot müşteri hizmetleri, Türkiye’de de satışı yapılan otomobillerin satış öncesi tanıtımını ve satış sonrası destek çalışmalarını sürdürmektedir.

Peugeot Müşteri Temsilcisi

Peugeot müşteri hizmetleri 0216 579 94 44 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Peugeot müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek Türkiye’de satışı yapılmakta olan otomobiller hakkında bilgi sahibi olabilir, fiyatları ve satın alma seçeneklerini öğrenebilir ve size en yakın yetkili satış bayinin iletişim bilgilerini alabilirsiniz. Her sezon müşterilerin beğenisine sunulan araç modellerinin tanıtımı için yoğun çaba gösterilmektedir.

Peugeot marka araçlarınız ile yaşadığınız kullanıcı deneyimlerini yetkililer ile paylaşarak olumlu özelliklerin desteklenmesini ve olumsuz özelliklerin ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Peugeot müşteri hizmetleri, kullanıcı deneyimlerini soru, öneri, teşekkür ve şikayet başlıkları ile kayıt altına alarak yetkililere iletmektedir.

Peugeot destek ekibinden yararlanarak satış sonrasındaki birçok konuda yardım alabilirsiniz. Türkiye genelinde yaygın olarak satış bayisi bulunduran firma, satış sonrasındaki desteğin de sağlanması için yetkili servis ve yol yardım ağı kurmaktadır. Aracınızın dönemsel bakımlarını veya olası hasarları tamir ettirmek için Peugeot müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek size en yakın yetkili servisi öğrenebilirsiniz.

Peugeot Yetkili Servis Online Randevu Alma

Araç bakım ve muayene işlemlerinizi beklemeden ve zaman tasarrufu sağlayarak gerçekleştirmek için randevunuzu online olarak alabilirsiniz. Peugeot yetkili servis online randevu alma işlemi için;

  • Peugeot Türkiye resmi internet sitesine giriş yapınız.
  • “Servis Randevusu Al” seçeneğine tıklayınız.
  • Karşınıza çıkan haritada Türkiye üzerindeki yetkili Peugout servisleri bulunmaktadır. Arama kısmını il ve ilçeyi yazarak sorgulatma yapabilirsiniz.
  • Size en yakın servisi seçtikten sonra iletişim bilgileri gösterilmektedir. İletişim bilgilerinin altında ise “Bu servisi seçiyorum” seçeneği bulunmaktadır.
  • Servis seçim işleminizi yaptıktan sonra online randevu alma işlemi tamamlanmış olmaktadır.
  • Bu süreçte karşılaşabileceğiniz olası problemler için Peugeot müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.