Beko markası, Koç Holding grubuna bağlı olarak ülkeye döviz girdisi sağlamak amacıyla kurulmuş ve daha sonra dayanıklı tüketim eşyalarının üretimini ve distribütörlüğünü yapmıştır. 1983 yılından itibaren beyaz eşya sektöründe çalışmalarına başlamıştır. Günümüzde ise tecrübesi ve sektörün öncülüğüyle Türkiye’nin önemli bir değeri olarak göze çarpmaktadır. Beko müşteri hizmetleri, satışı yapılan dayanıklı tüketim ürünlerinin satış öncesi ve satış sonrasında destek hizmetini sağlamaktadır.

Beko Müşteri Temsilcisi

Beko müşteri hizmetleri 444 0 888 iletişim numarasından 7 gün 24 saat boyunca deneyimli ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Beko markası içerisinde yer alan tüm ürünler hakkında satış öncesi bilgilendirmeleri öğrenebilir ve satış sonrası sorun, öneri, şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Beko müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek Beko markaları ürünleriniz için servis talebinden bulunabilir ve sizlere en yakın servisin bilgilerini alabilirsiniz. Garanti kapsamında olan ürünler Beko servisleri tarafından işlem görmekte iken, garantisi biten ürünleriniz için ek garanti kapsamı talebinde bulunabilirsiniz. Ülkemizin yerli ve tecrübeli firması olması nedeniyle Türkiye genelinde yaygın bir servis ağına ulaşmanız ve sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözmeniz mümkün. Yaşadığınız sorunları yazılı ve görsel bir şekilde bildirmek istiyorsanız Beko WhatsApp iletişim hattını kullanabilirsiniz. Beko WhatsApp iletişim hattı 0544 444 0 888 numarası ile hizmet vermektedir.

Beko Garanti Uygulamaları

Beko markaları her ürün satış ve montaj işlemi gerçekleştirildikten sonra sözleşmenizde yer alan süre boyunca garanti kapsamında yer alır. Garanti süresi her kategori için farklılık göstermektedir. Ürünün garanti süresi dolduktan itibaren isteğinize göre ek garanti işlemi uygulatabilirsiniz. Ek garanti kapsamına girebilecek ürünler kurutmalı çamaşır makinesi, kurutma makinesi, ev tipi klimalar, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesidir. Bunların dışındaki ürünlere ek garanti kapsamı uygulanmaz. Ek garanti uygulamaları için Beko müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Beko Hangi Ürünleri Satıyor?

Beko markası dayanıklı tüketim ürünlerinde geniş yelpazede ürünler sunmaktadır. Beyaz eşyalar, ankastreler, telefon, bilgisayar, ses sistemleri, küçük ev aletleri, ısıtma cihazları, soğutma cihazları ve tüm bu ürünler için aksesuar satışını gerçekleştirmektedir. Beko müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sizlere en yakın Beko yetkili satıcısını öğrenebilir ve satın aldığınızın ürünleri Beko yetkili servisi ile montajının gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Üretim aşamasından servis aşamasına kadar donanımlı personellerle müşteri memnuniyetinin sağlanması esas alınmaktadır.

Beko Hakkında

Beko firması üretim ve satış başarısını yurt içinde kanıtladıktan sonra yurt dışı piyasasında da beğenilen ve tercih edilen öncü markalardan biri haline gelmiştir. Günümüzde 100’den fazla ülkeye ürünleri ihraç eden Beko markası, popülerliğini üst seviyelerde tutmak amacıyla yerli ve yabancı birçok spor kulübünün de sponsorluğunu üstlenmektedir.