Elle, 1977 yılında Türkiye moda anlayışına farklı bir heyecan katmayı hedefleyerek kurulan hazır giyim markasıdır. İlk üretim aşamaları İstanbul’da küçük bir atölyede başlamış daha sonra üretilen ürünleri pazarlamak için mağazalar açılmıştır. Elle markasının kurucuları Hasan Acar ve Fehim Akar’dır. Türkiye’deki moda anlayışına dikkat çeken ve modern hayattaki Türk kadınına yakışan ürünlerin üretmek isteyen Elle, bu alanda kısa sürede dikkat çekmeye başlamış ve slogan olarak “Moda’nın ayak sesi.” mottosunu benimsemiştir. Elle müşteri hizmetleri, müşterilere mağazalar ve ürünler hakkında bilgilendirici hizmet sunarken aynı zamanda oluşabilecek sorunları çözüme kavuşturmaktadır.

Elle Müşteri Temsilcisi

Elle müşteri hizmetleri 0850 360 35 53 numaralı iletişim kanalından hizmet vererek sizlere en yakın mağazalar, satış kanalları ve ürünler hakkında detaylı olarak bilgilendirmektedir. Bilgilendirme işlemleri, müşterilerin sorularına cevap niteliği taşımaktadır. Elle müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde satış öncesi detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz gibi satış sonrasında da değerlendirmelerinizi yapabilir, oluşabilecek olası problemlerin çözümü için bildirim oluşturabilirsiniz. Elle müşteri hizmetleri, sizlerin bildirimlerini soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında kayıt altına almaktadır. Elle müşteri temsilcisi ile yazılı ve görsel bir şekilde iletişim kurmak istiyor iseniz iletisim@elleshoes.com mail adresini kullanabilir ve bildirimlerinizi bu yolla gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin sipariş detayını, sipariş takibini, sipariş iptalini, ürün çıkarma veya ürün ekleme işlemini, iade ve değişim işlemini belirtilen prosedürleri takip ederek gerçekleştirebilir, karşılaştığınız problemleri Elle müşteri hizmetleri aracılığıyla çözebilirsiniz.

Elle İade ve Değişim İşlemleri

Elle markasının iade ve değişim işlemleri için belirlediği prosedüre göre, ürün elinize ulaştığı tarihten itibaren ilk 30 gün içerisinde iade etme hakkı müşterilere tanınmaktadır. İade işlemlerinizi sizlere en yakın Elle mağazalarından yapabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. İade onayı alan ürünlerin para iadeleri 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir. İade onayının alınabilmesi için, göndereceğiniz ürünlerin kullanılmamış, yıpranmamış, faturalı ve orijinal paketlemesinde olması gerekmektedir. Bu şartlara uyum sağlayan ürünleri mağazalara iade edebilir veya internet sitesi üzerinde belirtilen kargo firmasıyla gönderim sağlayabilirsiniz. İade, değişim ve diğer olası problemleriniz için Elle müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.