Türkiye’nin en bilinen ayakkabı markası olan Kinetix’in genel müdürlüğü İstanbul’da bulunmaktadır. 1989 yılında Ahmet Zeylan tarafından kurulan marka  kalitesi, uygun fiyat yapısı ve zengin ürün çeşidiyle beğeni toplamaktadır. Günümüzde tekstil ürünleri tasarımları da yapmakta olan Kinetix, Türkiye genelinde yaklaşık 1500 civarında satış noktasında kadın, erkek ve çocuk tüketici grubuna ulaşmaktadır. Kinetix müşteri hizmetleri numarası ise 444 33 56‘dır.

Kinetix Adres Ve İletişim Bilgileri

Kinetix, günlük giyim ayakkabı, spor ayakkabı, çizme, bot ayakkabıları ile her yaştan tüketiciye hitap etmektedir. Özellikle müşteri grubunu  gençler oluştursa da tüm yaş gruplarından tüketicinin beğenisini kazanmıştır. Kinetix markası, günümüzde tüketici tarafından beğenilerek tercih edilen ve en çok bildiği ayakkabı markası olarak anılmaktadır. Kinetix firmasına 444 33 56 nolu telefon numarasının yanı sıra Kinetix.com.tr adresi üzerinden de ulaşılmaktadır.

Kinetix’in Tüketicilerin Gözündeki Yeri

Kinetix’in, Taşocağı Cad. No:24 Bağcılar/İstanbul adresinde faaliyetlerini yöneten bir şirketi bulunmaktadır. Türkiye’nin önde gelen kulüplerinden olan Fenerbahçe ve Galatasaray’ın sponsorluğunu almış olan Kinetix, bu iki kulübün  lisanslı ayakkabılarını üretmektedir. Tüketicilerin zevk ve tercihlerine hitap etmesi ve fiyat bakımından da özel skala sunması Kinetix’in Türkiye’deki ilk 5 ayakkabı markası arasına girmesini sağlamıştır. Genel anlamda müşterilerine kalite, yenilik ve uygun fiyat sunan Kinetix, ülkemiz markaları arasında özel bir yer edinmiştir.

Kinetix’in Farklı Yapısı

Kinetix markası, 2005 yılında yenilenme yolunda yeni bir atılıma imza atmış ve tekstil koleksiyonunu oluşturmuştur.  Kinetix, tekstil alanında da Türkiye’nin sayılı firmaları arasına girmiş ve genç nesle hitap eden en iyi markalardan biri olmuştur.  Kinetix’in Türkiye genelinde 1100 satış noktası bulunmaktadır. Tüketicisiyle fiziki mağazaları üzerinde buluşan Kinetix ürünleri son yıllarda kinetix.com.tr adresinden de ürün tanıtım ve satış hizmetlerini sunmaktadır. Günümüzde reklam kampanyalarına da imza atan marka,  son yıllarda en iyi ve kaliteli ürünler sunan genç giyim markası halini almıştır. Kinetix, üretim ve satış rakamları bakımından da üstünlüğünü kanıtlarken, bir yılda 12 milyon çift civarında spor ayakkabı satışı gerçekleştirdiği bilinmektedir.