İngiltere’nin başkenti olan Londra’da 1970’li yılların başında faaliyetlerine başlayan Ramsey, erkek giyim sektöründe kaliteli tasarım, yenilikçi anlayış ve şık görünüm ilkeleriyle kendisine yer edinmeye başlamıştır. Erkeklere sadece giyim ürünleri satmadığını, satılan her ürünün bir yaşam tarzı oluşturduğu ifade etmektedir. Günümüzde Türkiye dışında Balkanlar, Kuzey Afrika ve Rusya gibi bölgeler başta olmak üzere 26 ülkede 155 noktada satış gerçekleştirilmektedir. Ramsey müşteri hizmetleri, ürünler ve mağazalar hakkında gerekli bilgilendirme işlemlerini yerine getirirken aynı zamanda satış sonrası desteğini de sunmaktadır.

Ramsey Müşteri Temsilcisi

Ramsey müşteri hizmetleri 0212 484 04 94 numaralı iletişim kanalından hizmet verirken Ramsey müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde gerekli bildirim taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Ramsey markası adı altında satışı yapılan tüm ürünler hakkında bilgiler alabilir aynı zamanda sizlere en yakın Ramsey mağazasına ulaşabilirsiniz. Satın alma işlemlerini Türkiye geneli bulunan mağazalardan yapabileceğiniz gibi resmi internet sitesi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Ramsey müşteri hizmetleri satın aldığınız hizmet ve ürünlerin değerlendirmesini yapabileceğiniz ve soru, öneri, şikayetlerinizi iletebileceğiniz bir kanal olmasının yanı sıra internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin sipariş detayını, sipariş iptalini, sipariş takibini, ürün iade, ürün değişim ve ürün garanti işlemlerini yapabilirsiniz.  Ramsey müşteri temsilcisi, Ramsey mağazaları ile sizler arasında köprü görevini üstlenerek tüm işlemlerde pratik bir şekilde işlemlerinizi halletmeniz için çalışmaktadır.

Ramsey İade ve Değişim

İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünleri belirli sebeplerden dolayı iade etmek istediğinizde, ürünün iade politikasına uyduğunu incelemeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve orijinalliği bozulmamış tüm ürünleri satın aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ramsey iade işleminizi ürünün faturası ile birlikte yapmanız gerekmektedir. İade işlemi onaylandıktan sonra ortalama olarak 5 ile 10 gün arasında para iadesi konusunda bilgilendirilmektesiniz.

Ürün değişim işlemlerinizi mağazalardan veya internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ürün değişiminin gerçekleşmesi için yukarıdaki koşulları sağlamış ve orijinalliğinin bozulmamış olması gerekmektedir.

Ürünü internet sitesi aracılığıyla değişim ve iade talebiyle geri göndermek istediğinizde, belirtilen resmi kargoyu seçebilirsiniz. Bu sayede kargo masrafları Ramsey tarafından karşılanmaktadır. Aksi takdirde, farklı bir kargo ile gönderim sağlarsanız kargo masrafları sizin tarafınıza yansıtılmaktadır.

Ramsey Ürünleri

Ramsey markası erkek giyim alanında birçok ürünün satışını yaparak erkeklerin şık ve çekici giyinmelerine olanak sağlıyor. Gömlek, pantolon, ceket, takım elbise, triko, yelek, t shirt, dış giyim, damatlık, ayakkabı ve aksesuar olarak satışlarını sürdürdüğü birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Ramsey firması belirli dönemlerde tasarım ve üretim konusunda koleksiyonlar çıkararak moda dünyasında ilgi çekici hamleler yapmaktadır. Ramsey müşteri hizmetleri iletişime geçerek ürünler ve mağazalar hakkında bilgi alabilirsiniz.