Tefal, dünya genelinde 100’ü aşkın ülkede hizmet veren ve ülkemizde de satışı yapılan yapışmaz tava ve tencere üreticisidir. Tavanın gıdalara yapışmamasını sağlayan malzemeyi üreten Marc Gregoire tarafından Fransa’da faaliyete geçmiş ve daha sonra 1968 yılında SEB şirketi çatısı altında yoluna devam etmiştir. Fransa merkezli olmasıyla birlikte global ölçekte satışlarını gerçekleştirmektedir. Tefal müşteri hizmetleri, ürünlerin satış öncesi ve satış sonrasındaki destek hizmetini gerçekleştirmektedir.

Tefal Müşteri Temsilcisi

Tefal müşteri hizmetleri 444 40 50 & 0850 222 40 50 numaralı iletişim kanallarından soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirmek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmak amacıyla hizmet vermektedir. Tefal markası adı altında satılan tüm ürünlerin satış öncesinde bilgilendirmeleri yapıldığı gibi satış sonrasında da garanti ve memnuniyet çalışmalarıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Tefal müşteri hizmetleri uzmanları, ürünler, markalar ve ürünler için sunulan hizmetler hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Tefal müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat boyunca, 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Mağazalardan yaptığınız alışveriş sonucunda mağaza çalışanlarını ve mağaza yönetimini değerlendirebilir, ürünler hakkında sorular sorabilir veya iade yapacağınız ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İnternet mağazası üzerinden satın aldığınız ürünlerin ise sipariş iptalini, kargo kontrolünü, iade işlemlerini ve değişim çalışmalarını bu kanal aracılığıyla yürütebilirsiniz. Tefal markası adı altında bulunan tüm ürünler 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır ve garanti kapsamına ihtiyaç duymanız halinde en yakın yetkili servise yönlendirilebilirsiniz.

Tefal Ürünleri

Tefal üretici markası, tava, tencere, elektrikli pişirme, gıda hazırlama, içecek hazırlama, mutfak aksesuarları, mutfak gereçleri, ütü ve banyo tartıları olmak üzere geniş ürün yelpazesinin üretimini yaparak global ölçekte satışını gerçekleştirmektedir. Satılan ürünler 2 yıl süreyle Tefal garanti kapsamında yer alırken, ürün sorularınızı ve ürün işlemlerinizi Tefal müşteri hizmetleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Tefal Garanti

Tefal markasını taşıyan tüm ürünler, üretici markanın 2 yıl boyunca garantisi altındandır. Bu süre zarfında ürün hakkında yaşadığınız tüm problemler için Tefal yetkili servislerini kullanabilirsiniz. Düdüklü tencereler ve tüm elektrikli ev aletleriniz için garanti uzatma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede 2 yıl olan garanti süresi 4 yıla çıkarılmış olacaktır. Ürünlerinizin arızasının tamiri için en yakın Tefal servisiyle iletişime geçerek servis aşamasını hızlandırabilirsiniz. Tüm servis noktaları Tefal müşteri hizmetleri tarafından sizlere aktarılabilir ve size en yakın servis merkezini tercih edebilirsiniz.

Tefal İade ve Değişim

İnternet sitesi üzerinden sipariş ettiğiniz Tefal marka ürünlerde eksiklik veya arıza olması durumda, gerekli bilgilendirmeyi müşteri hizmetlerine yaparak ürün değişimini veya eksik parçanın tedarik edilmesini sağlayabilirsiniz. Tefal müşteri hizmetleri, izlemeniz gereken adımları sizlere aktarmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve müşterilerin her daim Tefal markası ürünlerini kullanması için, satın aldığınız ürünü beğenmediğiniz takdirde 15 içinde iade etme hakkına sahipsiniz. İade etme koşulları ve gerekli yönlendirme işlemleri Tefal müşteri hizmetleri tarafından yapılmaktadır.