Palmet şirketler grubuna ait olan Palen doğalgaz 1984 yılında kurularak başta enerji sektöründe doğalgaz çalışmaları ile yer almış daha sonrasında 2001 yılında enerji piyasası düzenleme kurumu tarafından doğalgaz dağıtım lisansı alarak enerji sektöründe yer alan ilk yatırımcılardan olmuştur. Palmet enerji olarak palen doğalgazın faaliyet alanları ise Erzurum ve çevresinde gerçekleşen doğalgaz dağıtım, doğalgaz ithalatı ve toptan satış, elektrik üretimi ve ticareti şeklinde faaliyetler sürdürmektedir. Web adreslerinden online işlemler ile tahsilat sağlayabileceğiniz gibi acil durumlarda doğalgaz acil hattı olan 187 numarasını tuşlamanız yeterlidir. Uzman ekipler 187 numaralı hatta çağrı düştüğünde hızlı bir şekilde müdahale ederek sorunu çözmek için harekete geçerler.

Palen Doğalgaz Faaliyet Alanları Ve İş Güvenliği

Erzurum ve çevresinde olan ilçeler ile ilgili dağıtım planları oluşturmuşlardır ve gaz verilecek müşteri ile bölgeler belirlenmiştir. Botaş firmasından alınan enerji ile Erzurum ve çevresinin bütün gaz ihtiyacını karşılayan Palen doğalgaz gaz sektöründe liderliğini sürdürmekte ve daha geniş bir alana gaz dağıtımı sağlamaktadır. Tüm doğalgaz firmasının faaliyetleri dünya bankası olan IFC tarafından denetlenmekte ve IFC tarafından kalite ile iş güvenliği standartlarına uygun görülerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Palen Doğalgaz Memnuniyet Politikaları

Palmet şirketler grubuna ait olan Palen doğalgaz firması müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını projeler ile kurumsal bir şekilde devam ettirmektedir. Avrupa birliğine uygun mevzuatlar dâhilinde projeler yaparak doğalgaz ve gaz ağlarını her geçen gün geliştirmektedir. Entegre olan yönetim sistemlerinin kalite ve standartlara uygun olarak geliştirmiş ve çevre korumasına ayrıca özen göstermekte ve faaliyetlerini iş sağlığı güvenliği çerçevesinde sürdürmektedir.

Palen Doğalgaz İletişim Bilgileri

Doğalgaz ve gaz ihtiyaçlarınız için uzman ekipler 7/24 çalışarak her zaman destek için hizmet vermektedir. Mail ortamında ve bilgi almak için ulaşabileceğiniz mail adresleri palmet@palmet.com dur. Acil durumlarda uzman ekiplerden destek almak için 187 numaralı telefonu arayıp destek isteyebilirsiniz. Bölge bölge telefon numaraları değişmekle birlikte hızlı ulaşmak adına her bölgenin farklı telefon numaraları bulunmaktadır. Müşterilerine hızlı ulaşmak adına sistemlerinde bağlı bulundukları bölgenin telefonları mevcuttur.