Aytemiz, Türkiye genelinde akaryakıt dağıtım hizmetini sunmaktadır. Akaryakıt hizmetinin ülkemizin her noktasına ulaşmasını hedefleyerek bayilikler veren firma, 600’ü aşkın akaryakıt istasyonuyla hizmet vermektedir. Ülke genelindeki depolama ve dolum alanları sayesinde her bölgeye hizmet verilmektedir. Aytemiz müşteri hizmetleri, yurt genelinde satılan ürün ve sunulan hizmetin değerlendirilmesi amacıyla müşteri destekli hizmet vermektedir.

Aytemiz Müşteri Temsilcisi

Aytemiz müşteri hizmetleri 444 22 98 & 0800 216 22 98 numaralı iletişim kanallarından hizmet vermektedir. Ülke genelindeki Aytemiz akaryakıt istasyonlarında satın aldığınız ürünü ve size sunulan hizmeti değerlendirebilirsiniz. Olası şikayet durumlarınızda mağduriyetinizi önlemek ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmak amacıyla hizmet veren Aytemiz müşteri temsilcisi, sizlerin şikayet ve önerileri hakkında bildirim oluşturmaktadır.

Aytemiz müşteri hizmetleri haftanın 7 günü boyunca 08:00 – 02:00 saatleri arasında kesintisiz hizmet vermektedir. Olası şikayetleriniz hakkında oluşturulan bildirimleri takip edebilir ve sonuçlanmasını görebilirsiniz. CRM sisteminin yapısıyla birlikte, oluşturulan bildirimler anlık olarak takip edilebilir ve sonuçlanma aşamasında karar incelenebilir. Yaşanabilecek tüm sorunların çözümünde müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır.

Aytemiz Gizli Müşteri

Aytemiz firması, bayiliklerini incelemek amacıyla “Gizli Müşteri” çalışmasını yapmaktadır. Akaryakıt istasyonunun, hizmet sunan kişilerin, marketin, hijyen detaylarının incelenmesi ve raporlandırılmasıyla oluşan çalışma sonucunda gerekli uyarılar ve düzenlemeler yapılır. Bu çalışmaların yanı sıra sizlerin soru, öneri ve şikayetleri firmanın gerekli düzenlemeleri yapması için bir şans olarak nitelendirilmektedir. Aytemiz müşteri hizmetleri sizlerin tüm görüşlerini kayıt altına almaktadır.