2003 yılından beri ulaşım ve kargo sektöründe olan Sürat Kargo, 2015 yılından itibaren TMSF çatısı altında yönetim ve işleyişindeki yenilikçi, köklü, müşteri odaklı değişimleriyle kısa zamanda sektörde daha da ilerlemeyi başarmıştır. Bugün 24 aktarma merkezi, 16 bölge müdürlüğü, 4000 araçlık filosu, 700’den fazla şubesi, 1100’ün üzerinde mobil dağıtım alanı, 5000’i aşkın kadrosu ile ülkemizin her noktasına ve dünyada 220’den fazla noktaya güvenle taşımacılık yapmaktadır. Kargo dağıtımının getirdiği ulaşım ağı sayesinde lojistik çalışmaları da yapan Sürat Kargo, bünyesinde Sürat Sigorta ve Sürat Global gibi alt firmaları da barındırmaktadır.

Sürat Kargo Müşteri Temsilcisi

Sürat Kargo ülkemizin her noktasına kargo ve lojistik hizmeti sunarken yaşanan aksaklıklar, sorun ve önerileriniz için 0850 202 0 202 çağrı merkezini oluşturmuştur. Hizmetlerin sağlanamaması gibi durumlarda, hasar, kayıp ve gecikme gibi hallerde müşterilerin başvuracağı iletişim numarası bu şekilde belirtilirken şikayetleriniz için rapor oluşturabilmek adına internet sitesindeki “İletişim Formu” nu kullanabilirsiniz. Çağrı merkezleriyle iletişim kurarak gönderinizin adresinizden alınması için talimat verebilir, göndermek istediğiniz kargonuzun tahmini teslimat süresini öğrenebilir, yolda olan kargonuzun son durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. İnternet sitesinde yer alan kargo takip kısmını kullanarak kargonuzun son hareketini de görebilirsiniz. Sürat kargo kargolarınızın boyutlarına göre kendi poşetleme işlemlerini gerçekleştirecek donanıma sahiptir. Gönderim sırasında uygun kargo paketini seçerek paketlemesini yaptırabilir ve güvenle taşınması yol açabilirsiniz. Kargo gönderimi sırasında Sürat Kargo tarafından mail veya mesaj tarafından bilgilendirilmek istiyor iseniz kargonuz hakkında işlem yapıldığı sırada bildirebilir ve kargonuzun hareketleri sırasında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sürat Kargo Vizyon

Sürat kargo, güvenilir, süratli ve kaliteli bir hizmet anlayışını benimseyerek, günümüz dünyasının ticari ulaşım koşullarına uyum sağlayan, sosyal sorumluluk bilinci taşıyan, teknolojiyi yakından takip eden, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini arttırarak daima tercih edilen bir kargo ve lojistik şirketi olma anlayışına sahiptir. Eğitim ve sürekli yükselmenin önemini fark eden, kuruluşun değerlerini kalben benimseyen deneyimli kadrosu ile kaliteli, süratli ve güvenilir hizmet sunma ilkesini benimseyerek sektör için öncü olmayı hedefinde taşır vizyonunu benimsemektedirler.