Türkiye’de faaliyette olan bankalar arasında köklü bir yere sahip olan Türkiye ekonomi bankası 1927 yılında kurulmuş ve finans alanında günümüzde de faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye ekonomi bankası çalışmalarını kurumsal yönetim ilkeleri ile uyumlu olarak devam ettirmektedir. Uluslararası bir marka olup bankacılık sektöründe saygın ve güçlü bir konumu bulunmaktadır. Türkiye ekonomi bankası varlık yönetiminde dünyanın birinci bankası olması ile yatırımcıların da güvenini kazanmıştır.

TEB zaman içinde özel bankacılıkta olan profesyonelliğini bireysel ve KOBİ bankacılığına taşıyarak alanını genişletmiştir. Tüm bankacılık işlemlerini kolaylıkla yapabileceğiniz ve bilgi alabileceğiniz telefon numaraları 0850 200 0 666 olup çağrı merkezleri 7/24 hizmet vermektedir. Mail olarak da işlem yapmak için sitelerinde yer alan bize ulaşın kısmından iletişime kolaylıkla geçebilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası Vizyon Ve Misyonları

Türkiye ekonomi bankası olan TEB orta ölçekli bankalar arasında sürdürülebilirliliği amaçlamaktadır. Yenilikçi ve pratik bir banka olması nedeniyle hem çalışanların hem müşterilerin tercih sebebi haline gelmiştir. Disiplinli, sürekli kendini yenileyen uzman kadrosu ile karlı bir büyümeyi amaçlayan Türkiye ekonomi bankası teknolojik bir alt yapı ile hizmet vermeyi hedefleri arasında tutmakta ve başarmaktadır.

Türkiye Ekonomi Bankası Kalite Politikaları

Banka kendi içinde operasyonlar grubu ve insan kaynakları grubu olarak çalışmaktadır. Her iki grupta ISO 9001 kalite standartlarına uygun hizmet vermektedir. Türkiye ekonomi bankası 3S hizmet kalitesini esas alarak rekabet gücü ve karlılığı arttırmayı hedeflemektedirler. Politikaları çerçevesinde önerilere açık ve hızlı cevap veren bir çalışma sistemleri vardır. Çalışanları için eğitim iletişim ile ilgili konulara karşı hassas davranarak önem verirler.

Türkiye Ekonomi Bankası İletişim

Türkiye ekonomi bankasının merkezleri İstanbul’da olup iletişim numaraları 0216 635 35 35 tir. Günün her saati çağrı merkezinde görev alan uzman kadrosundan öneri ve şikayetleriniz için ya da yatırımlar ve bankacılık işlemleriniz ile ilgili bilgiler için 0850 200 0 6666 numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm iletişim bilgileri ve bankacılık işlemleri için internet adresleri www.teb.com.tr adresi olup güvenli ve kaliteli bir bankacılık hizmeti alabilirsiniz. Tüm yapacağınız işlemler şeffaf ve tamamen müşteri güvenliği gözetilerek gerçekleştirilir.